Skocz do zawartości

Lazienka


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla mnie to ta wizualizacja jakaś zamazana jest. chyba, że wzrok mi już siada:). Po pierwsze jest pusto. Musisz trochę po uzupełniać żeby było trochę detalu. Radze ci modelować też samemu, a nie wszystko ściągać. No chyba, że chcesz się jedynie uczyć aranżacji wnętrz. Na razie tyle. Może ktoś jeszcze coś doda. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz popracować nad oświetleniem pod kątem wydobycia cieni. W tej chwili w wielu miejscach wogóle nie widać , że ściana na przykład sie załamuje czy skręca tworząc róg. Ręcznik wygląda jak wykrochmalona, sztywna deska. Może czasem lepiej zrezygnować z takich elementów , jeżeli nie wyglądają naturalnie bo one psują efekt dobrej reszty obrazka. Również "mapowanie" drewnianej półki jest całkowicie złe. Zbyt duże słoje oraz ich kierunek na wąskich krawędziach. Zawszae słoje układają się wzdłuż bo tak tnie się deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem nie swoje modele gdyż każda prace zaczynałem od modelowania i efekt jest taki że modelować potrafię dosyć wprawnie a na światła i materiały brakowało już sił, mobilizacji i serca, wiec modelowanie pomijam, chce potrenować światła i materiał, wrzuciłem printscreena bo robiłem to w pracy gdzie miałem tylko tiffa i brak możliwości konwersji pliku do formatu obsługiwanego przez max3d. Dzięki za sugestie na temat cieni i mapowania półeczki taka konstruktywna krytyka jest wielce pomocna. W tygodniu postram sie zrobic update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności