Skocz do zawartości

Magnus -Animation Short


kotisded

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeej jak na pracę magisterską jak dla mnie bomba! Świetna praca kamery w początkowych ujęciach z ręki, na prawdę ładne wybuchy wieży i ja tam przekaz widzę jasny i wygląda tak: "Koń Trojański cywilizacji". Mnie się bardzo podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skilla gostek ma, nie da sie odmowic. Ale mozna bybylo cos w tym zawrzec. W moim przypadku, nawet niezbyt wybujala graficznie animacja ale z jakas historia jest o wiele lepiej przyjmowana. Niz nawet bardzo ladne, ale puste obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic: tam jest zawarty calkiem konkretny przekaz. Nie jestem w stanie obejrzec filmu teraz, bo na netbooku go...niane vimeo nie dziala dobrze, ale pamietam sprzed kilku dni mniej/wiecej.

 

Jazda pociagu jest oczywiscie symbolem pewnej przebytej drogi. W samym pociagu jako pasazerow widzialbym po prostu jakies mysli, ktore kielkuja w naszym ciele i przebywaja droge poprzez najglebsze obszary naszego cialoumyslu - scenografie bedaca mixem natury i technologii, troche zapuszczonej, sugerujacej, ze poruszamy sie po materii powstalej wieeeeeeki temu.

 

Pociag dojezdza do bram stanowiacych granice miedzy tym co w nas gleboko i nienapokaz;) a tym co swiadome. Pociag dociera w koncu do zrodla, ktore dobrze ilustruje okragly obiekt "baza" ;), a tam jakby na nowo z czerni mysli nieswiadome powoli tla sie przebijajac na powierzchnie i oswietlajac stopniowo niezbadane jeszcze obszary az do pelnej eksplozji zwienczonej przebiciem na powierzchnie i polaczeniem z Bogiem za pomoca smugi miecza swietlnego;) A z Bogiem dlatego, bo kazda uswiadomiona mysl przybliza nas do oswiecenia i stawia blizej Boga.

 

Np Ci, ktorzy uwazaja, ze animacja polskiej prezydencji to lipa sa blizej Boga, a drudzy nie;)..hehe...taki zarcik of koz;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności