Skocz do zawartości

Fallen Angel - praca na konkurs z okazji XXlecia Blizzard'a


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

W kwietniu Blizzard ogłosił konkurs na filmik/animację/machinimę pokazującą wspomnienia graczy związane z grami Blizzarda.

Postanowiłem wziąć udział w walce o opłacaną przez Blizzarda wycięczkę na BlizzCona ;)

 

 

 

 

calosc00157.jpg

 

calosc00374.jpg

 

 

Dla osób, które nie znają za bardzo lore Diablo, powiem, że animacja przedstawia anioła Izuala - porucznika armii niebios, który niestety, przeszedł na stronę tych złych panów.

 

Wszystko zrobiłem sam (poza ręką Izuala, którą ogarnął nikt inny jak Marcin "Klicek" Klicki za co mu buziaki, tu oficjalnie na forum, przesyłam :* ). Wyrenderowałem na farmie w Platige Image (jak i spałem i żyłem tam przez ostatni tydzień konkursu :D). Ludzie w platiżu dawali mi również prawie ciągle jakiś feedback za co również chciałbym mocno podziękować (i też - buzia :* ).

 

Niestety nic nie wygrałem ale lepiej wziąć udział i dostać po tyłu niż potem myśleć "OMG czemu nie wziąłem udziału" ;)

 

Do modelingu użyłem Wingsa, Maxa do modelowania zbroi anioła. Wszystko inne - Max. Rendering w Vrayu.

 

 

Szkoda, że pracując jako F/X artist nie zrobiłem prawie żadnych F/Xów do tego filmiku ale niestety czas mi na to nie pozwolił ale projekt skończyłem i to się liczy.

 

Komentarze mile widziane!

 

pozdrawiam

Leru

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po takim opisie szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś innego :) Nie widzę też nic, co byś musiał renderować na farmie, particle wyglądają bardzo słabo, postać lepiej ale wszystko takie gołe, wokół niego jakby była masa ognia(skoro spada do piekła,a przynajmniej tak do zrozumiałem) to myślę, że byłoby lepiej. Aczkolwiek w grę nigdy nie grałem więc co ja tam wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

ja gralem w Diablo i mi sie podoba, moze tylko szkoda, ze nie ma otoczenia jak w Gandalf vs Balrog :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem! uzyłes przeciez kolorowych kamer! moze zabrakło obracającego się lągo? ;) obstawialem ze jednak cos wygrasz bo zwykle animacji na wszelakie konkursy powstaje tyle co kot napłakał - tak czy siak gratulacje za wytrwałość i fajną animację!

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ApaczoS -> heh no przecież napisałem, że partikli nie ma prawie żadnych, a to co jest zrobiłem, zrobiłem na szybko, żeby coś było. Symulacja ognia wokół gościa trwałaby trochę (tak gwoli informacji ;) )

 

maniom -> na całość miałem miesiąc i całość od zera powstała w miesiąc. Za długo siedziałem przy samym modelu anioła, prawie 3 tygodnie, więc cała reszta (rig, animacja, symulacja ciuchów (choć momentami też fejkowana), oświetlenie, rendering) powstała w tydzień :) Bez farmy bym nie dał rady po prostu. Trochę na klatkę wychodziło, a klatek było sporo. Prosty rachunek 30s-animacji*25klatek*5minut na klatkę średnio to prawie 3 dni non-stop liczenia. A tu też dochodziły oddzielne pasy dla skrzydeł i masa poprawek bo jak się robi na szybko to niestety błędy same wchodzą.

 

Chrupek3D -> dzięki ;)

 

Reanimator -> hehe dzięki :) no szkoda ale wiesz, ciągle coś Blizzard organizuje więc okazje były, są i będą! I tak powiem ;)

 

jaras -> no widocznie nie było "pąg" "dząg" :D dzięki za gratulacje wytrwałości. Len vs Leru - 0:1 ;)

 

ttaaddeekk -> dzięki Tadziu :)

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje. Fajnie, że to wrzuciłeś.

Szkoda, że nie udało się, ale może następnym razem. To chyba nie pierwszy Twój udział w konkursie Blizzarda. Nie odpuścisz im chyba tak łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze -> tak, poszło w pi.... ale za to nauka nie poszła w las ;) sukces!

 

Adek -> no musiałem to pokazać :D osobiście jestem z tego dumny (mimo baboli, np.: szwie mapowania albo braku turbosmootha na tunice w bliskim ujęciu ;) )

Nie odpuszczam, Blizzardowi? Nigdy :D

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności