Skocz do zawartości

WIZ: Interior_1


Gość Chrupek3D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chrupek3D

wymeczylem...

 

sciane robilem w ZBrushu, reszta to Blender i Photoshop.

Nie jestem zadowolony z tej sciany, ale nie bede jednego obrazka rok robil ;)

Renderowalem w Octane w podwojonej rozdzielczosci, a pozniej przeskalowalem do wlasciwego rozmiaru.

Liczylem go jakies 5 godzin.

Dzieki za komentarze, jesli jakies beda ;)

 

ps. zapomnialem dodac, ze figurki i dzefko pozyczone od Evermotion... za tydzien oddam...

 

 

interior1.png

 

 

UP:

 

tak sie zastanawiam, czy ten nie lepszy bedzie...

Przesunalem speszial defekty na tyl, zeby przod byl bardziej wyrazny.

 

interior12.png

Edytowane przez Chrupek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mi się bardzo podoba jest klimacik :) Ale widok za oknem mi nie leży. Wyglada jak bys go rozjasnial levelami albo curvami przez co zielen wyszla strasznie jaskrawa, ja bym sprobowal raczej dac warstwe z bialym kolorem i zrobic ja lekko niewidoczna, oczywiscie levelami tez ale nie calosc nimi. I moze jeszcze jakis filtr nalozyc na te tlo za oknem. Takie moje przemyslenia bo wsumie na takich wizkach malo sie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj ściana jak najbardziej w porządku.

A za oknem taki efekt będzie też w realu? Bo już nie pierwszy render widzę z taką jaskrawością za oknem i chyba muszę coś poczytać o oświetleniu bo mi się to wydaje nierealistyczne. Czy ten efekt ma jakąś fachową nazwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

ola-f: no tak przepalone bylo na oryginalnym obrazku to co sie bede wychylal ;)

 

maciek.m dzieki, postaram sie jutro cos znalezc innego, bo faktycznie chyba za bardzo go pojechalem levelem.

 

o_r_z_e_c_h: na orginale jest zblizone przepalenie, moze nie az tak ostre, ale wrzucilem na szybko jakis wygoglowany obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, aż bym sobie zasiadł do jakiejś biesiady z takimi michami, oczywiście pełnymi mięsa :D mlask, mlask, La R żuje laczka...

o_r_z_e_c_h - weź najprostszy aparat i sprawdź, a dlaczego to fakt, trzeba poczytać :).

RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzech: hdr to raczej fotografia, połączenie kroków ekspozycji do 32-bitowego obrazu ;) to można nie miec przepalen i doświetlic to, co jest niedoswietlone, a niedoswietlenie/przepalenie to pięta achillesowa fotografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D
Zdecydowanie pierwsza wersja! W drugiej oswietlenie za oknem nie pasuje do tego z pomieszczenia. Tak jak to widze. Bardzo fajnie ci ta jadlodajnia wyszla :D. Gratuluje i pozdrawiam.

 

Predator: dzieki. No juz zostawilem tak jak jest i robie nastepny.

A powiedz mi, bo nie pamietam... Ty masz Octane, czy 460gtx, ktora odradzasz nowym nabywcom? :D (zdrajco ;)

 

La R: wszyscy chca zmniejszac te misy, a one sa takie romantyczne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności