Skocz do zawartości

Komix: Grzech


Anderton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sluchaj goscia bo to fachura ,mnie glowny bohater wyglada jak hitman 47 a na przedostatnim kawalku jak koles z dragon bóla :)

nie znam sie na komiksie ale lubie poczytac i pooglodac, niektore ujecia wygladaja na plaskie jak papierowa scenografia i ten \"stylizowany brud\" faktycznie calosc traci przez niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem, calkiem, wg mnie najlepsza jest strona tytulowa, szczegolnie ramka z samolotem przypadla mi do gustu :)

Postacie srednio mi sie podobaja, glowny bohater to chyba jest hitman (ma kod kreskowy na karku) po praniu mozgu sadzac po tej plytce :D.

Troche za duzo tekstu w niektorych miejscach, taki przegadany ten komiks i blad ortograficzny (mysle ze nie o takie \"morze\" ci chodzilo :) w ramce z przyjaciolmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaskie płaskie płaskie jak britni przed operacja. Anderton niczego sie nie nauczyles od ostatniego razu i nadal robisz te same bledy. Miasto moze i ma klimat, ale żes nawalił szczegółów tam gdzie ich nie trzeba, razi czytelnosc, a raczej jej brak.Kreska jest wszedzie identyczna, nie widze róznicy w sposobie rysowania budynku od rysowania postaci (ktorych charakter naciagany lub brak charakteru bowiem zadna postac niczym sie nie wyróznia, nawet pospolitoscią). Napracowales sie niemiłosiernie i za to dam Ci duzy plusik, bo wiem jak bolesne jest robienie komiksu. Niestety, kadry średnio przemyslane, wszystko sie ze soba zlewa i tak naprawde ciezko sie na to patrzy. O porporcjach postaci nie bede juz pisał.

Brakuje Ci rysunku i to widac gołym okiem, porusyj lepiej ludzi na dworzu lub kolegów w szkole a dopiero później bierz sie za stylizacje(?) postaci. Rysowac,rysowac,rysowac!!

 

EDIT:Ok niedopatrzyłem ze to ma juz roczek.To niepotrzebne skresic, pokaz cos recent.

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > Tiger1313]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Phantom

uważaj jak bzdury piszesz...albo popieraj je faktami...chyba że nie potrafisz...:/

 

eee no na obrone hokusai zamieszczam cos co od razu rzuca sie w oczy i nie chodzi o to ze to wlasnie z tego kadru zjechal czy nie bo to wszedzie sie powtarza ale zeby nie powielac sztampy....hokusai\'emu jak mniemam bardziej chodzilo o ogolny aspekt tego znaczenia jakim jest zbyt silne wzorowanie sie na gotowcach, ze tak ładnie powiem(mam nadzieje bo sie zblaznie buhaha)

i tu moje skojarzenia ;)

 

kazda manga ma to prawie heh

a1.jpg

 

no i niesmiertelny spawn(a raczej pobocza)

sp2.jpg

 

a teraz cos konstruktywnego dla samego tworcy...radze dawac czasem oddech on jest o wiele bardziej efektowny niz najbardziej wydłubana praca

poz

 

ghost

gh.jpg

 

aaaa tiger i ty kolejny przeciwko mnie ??? (z ta britni to przesadziles heh ;P

 

[Wyedytowany dnia 23-06-04 > little-ninja]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie siem nie podoba to, że w pierwszym obrazku napusy som po angielsku, a w drugim po polsku;) Ale technicznie mi się podoba- bardzo staranne. Tylko ten koleś z blachą na głowie, za każdym razem troche inaczej wygląda. Ale co do fabuły to nie mogę się wypowiedzieć, bo z 10 cześci mi się nie otwiera:(

 

[Wyedytowany dnia 3-7-8995 w odległej galktyce > kolegaalek]

 

[Wyedytowany dnia 3-7-2004 > kolegaalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiks fajny chociaz rzeczywiscie brakuje mu czytelnosci. Jakos tak wszedzie jest cos naćkane i az mecza sie oczy jak che sie cos tego wylapac. Klimat ma i fabula niezla, ale ten gowny bohater.. za bardzo dragon ballowy. I ta plytka no glowie:D W kazdym badz razie mi sie podoba. (fajna ta scenka z gunami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności