Skocz do zawartości

WIZ: Kuchnia 01


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wizualizację kuchni, którą dziergałem sobie od jakiegoś czasu w celach edukacyjnych w modo 501. Był to mój drugi (trzeci ? ) projekt, który powstał w tym sofcie po przesiadce z 3d maxa. Kto obserwował wipa ( dzięki za feedback ) wie ile czasu mi to niestety zajęło ;] Zapraszam do komentowania.

 

Soft: Modo 501, Ps

 

01low.jpg

 

02low.jpg

 

04low.jpg

 

05low.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem ładnie, pierwsze ujęcie mi się podoba.

Drugie też w sumie ładnie wyszło

Trzecie mi się kompletnie nie podoba, generalnie za dużo białego tam jest i ten dof jakoś tak nie bardzo

Czwarte spoko

 

Jednak całości bym trochę kolorki podrasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze, zdaję sobie sprawę z kilku niedociągnięć jednak na forum nie będę już nic poprawiał ani usuwał w końcu to dział finished works ;]

 

3d_operator - to są plecy szafek, nie było tam uchwytów

 

Georgas - nie chciało mi się robić już ;] Plan jest taki, żeby do każdej kolejnej kuchni dorabiać kilka rekwizytów.

 

o_r_z_e_c_h - to niestety artefakty od GI, których nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiz0r - dzięki, podoba mi się stwierdzenie "rzetelna robota" - trochę czasu posiedziałem nad tą kuchnią i fajnie że to widać :] Co do zabrudzeń to bardziej wina niskich ustawień GI niż AO. Jest to jeden z moich pierwszych projektów w modo tak więc nie ustrzegłem się kilku technicznych błędów, które skutkowały bardzo długimi czasami renderów. Wolałem zmieścić się w czasie jeden widok - max 1,5 godziny i skonfrontować efekty ze zdaniem osób, które siedzą w temacie. Skoro, mimo kilku artefaktów, odbiór większości jest na ok to jestem zadowolony.

 

edit.

Przy okazji podrzucam ustawienia sceny, może komuś się przydadzą.

 

kitchensetup.jpg

Edytowane przez żółty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności