Jump to content

Pojazd 3D:\"Yamaha xv1000 Virago\"


Recommended Posts

yamahaxv1000virago.jpg

 

Z tego co zapamietałem z regulaminu to przydały by się jakieś wyjasnienia... no więc.

 

Praca nie jest może szczytem możliwości jak na to co tu widziałem ale to moja najnowsza praca (pierwsza tutaj) więc chciałbym właśnie tą pracę zaprezentować.

 

Model wykonałem na podstawie zabawki z półki brata, która nie miała zbyt wielu detali.... typu kable, śruby itp

 

Z tego co pamiętam to jeszcze mam coś o sprzecie powiedzieć ;] Tylko się nie śmiejcie Athlon XP1800, grafika zintegrowana G-force MX 400, RAM 394 DDR karta dźwiękowa... ;] To chyba tyle.

Czekam na komentarze,

Beatou

 

[Wyedytowany dnia 28-6-2004 > Beatou]

 

[Wyedytowany dnia 29-6-2004 > Beatou]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z karta nie ma nic wspólnego \"pojazd 3D\" ;] A linki do większego rendera będą później.

Ze szczegułami bedzie problem bo ten motor ma mało szczegułów. Projekt powstał na podstawie okrojonej zabawki... jak znajdę zdjęcie tego modelu w necie to coś z tym zrobię...np. kable itp...

Link to comment
Share on other sites

i srobki - koniecznie :) ja mam t6akie (zapewnie odosobnione ) zdanie o szczegolach.. ze jezeli poswięci sie troszkę czasu na umiejętne oswietlenie i aranzacje calej sceny, mozna ukryc nawet najbarziej niedoskonały model. a juz napewno da sie to zrobic materiałami. przykład? dzisiejsze gry kompoterowe takie jak doom 3, 3 kanały no + alfa jeszcze, i coda mozna zrobic z prostego modelu. A wiec taka moja sugestia, podaruj juz sobie te kabelki :) bo model jest calkiem poprawny i bez nich, i usiądz odrobine przy materiałach i oswietleniu.

Link to comment
Share on other sites

NO tak zgadzam się ale jak będzie wyglądał motor bez kabli od hamulców?? Conajmniej nie symetrycznie ;] A co do materiałów to co proponujesz?? Jakieś postarzenie, rdzę?? W sumie to skończyłem ten model ale wziął bym sobie do serca radę przy robieniu następnych... może mniej sterylnych ;]

 

thanks

Link to comment
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy