Skocz do zawartości

MateuszMazurek


Nilfheim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe, tak mi to od razu zapachniało Scholesem jak tylko zobaczyłem :) Też go uwielbiam, fajnie Ci wyszło, ale on chyba ma w ogole inną technikę. Ja nie widziałem nigdy żadnego jego timelapsa ani nic takiego, więc może ktoś bardziej to ogarnia, ale stawiałbym na to, że zaczyna od jakichś gotowych tekstur w tle i dużo kombinuje z clonetoolem. Jeszcze w to zbyt głęboko nie wnikałem, ale mam taki folder na pulpicie "DO PRZEANALIZOWANIA" i jest tam trochę Scholesa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem jego filmy, on stosuje mnostwo trikow w stylu kopiowania kwalka pracy, wrzucania starych prac na jakichs trybach mieszania, mnostwo lasso, smudge itd.

 

tutaj inspiracja jest w formie a nie sposobie wykonania,

sposob wykonania jest na podstawie metody Pixeltunera z conceptart.org ktora polecam

gO7Q4.jpg

 

czyli, dzielimy sobie canvas na mneijsze kadry i używamy dużych losowych brushy zrobionych w alchemy, z takiej "papki" wybieramy jeden i rozwijamy. Tutaj jak widać wybrałem nr4 i 6 i zamieniłem miejscami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powiem wam że warto przeglądać spam :) Właśnie natrafiłem w spamie na wiadomość że przyjęto moją ilustrację która wysłałem na początku tego roku do portalu na jakiś tam konkurs. Podobno (bo nie widziałem tej książki) ilustracja ukazała się w książce Bohater Maxx do Neuroshimy. Także podzielę się i rysunkiem (który wykonałem w jakąś godzinę i nie byłem z niego zadowolony, dlatego nawet nie chyba nie wrzucałem nigdzie do internetu)

jmfTS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno biały gość jest ładny, ale trochę ten taki gąbczasty sposób rysowania krajobrazów mi nie leży. W ostatnim jest jakieś takie wrażenie, że chmury są cięższe od gór i zaraz spadną, co nie było tak widocze w wersji bw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności