Skocz do zawartości

Pan View do czego to własciwie służy?


kato555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukałem opcji typu Move ale bez zmiany położenia obiektów względem UW. Wydawało mi się ze służy do tego Pan View ( dłoń w prawym dolnym rogu). Cóż myliłem się, przesuwać przesuwało ale jednocześnie jak by nieznacznie obracało widok na ekranie o niewielki kąt. Nie wiem teraz jak wrócić do normalnego widoku. Pomimo że w widoku perspektywa kliknąłem na front, box oraz siatka pomocnicza dalej są pod dziwnym kątem.20110729205942.jpg Do czego właściwie służy ta opcja? Jak wrócic do prawidłowego wyświetlnia obiektów w oknie perspektywa? wreszcie czy jest jakaś inna opcja pozwalająca przesuwać scenę o podobnym działaniu jak Select and Move ale bez zmiany położenia w układzie UW? Mam nadzieje że w miarę zrozumiale wyjasniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak ale nie w przypadku kiedy element zdefiniowany jest w położeniu (0,0,0) i klikniemy na ViewCiube np front. Powinno uzyskać się płaski widok. Jak na obrazku widać jest skoszenie. Cyfry na obrazku w polu xyz są wynikiem działania Pan Wiev jednak po zaznaczeniu boxa jest on we wspomnianym położeniu (0,0,0)

Edytowane przez kato555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności