Jump to content

Mściciele zjednoczeni


CzAk1
 Share

Recommended Posts

Raczej się szybko nie doczekamy. DC nie am pomysłu an swoje filmy. Batman jedynie im się udał. Green Lantern to ponoć porazka, a Superman wciąż nie może powstać. Wonder Woman ma niskiej klasy serial w TV, z którego się wszyscy śmieją. Na dodatek nie ma tego powiązania pomiędzy żadnym z tytułów. Nolan stworzył z Batmana osobną historię nie związaną z żadnym uniwersem. W przypadku Marvela powiązania herosów Avengers były od 2008 roku- pierw w Hulku pojawia się Stark, Na koniec Iron Mana poznajemy Nicka Fury, na koniec Iron Mana 2 mamy Black Widow, mapę z lokalizację bohaterów, tarczę Kapitana i młot Thora. Na końcu Thora mamy prolog do The Avengers, a w samym filmie pojawia się HawkEye. W Batmanie nie ma nawet wzmianki o np. Supermanie. Wszyscy obawiali się co będzie, gdy Disney przejmie Marvela. Póki co wychodzi im to na dobre.

Link to comment
Share on other sites

Zamiast opisywać, polecam ten filmik:

Jest jeszcze nieopisany blueprint z rysunkiem technicznym tarczy kapitana.

Brakuje jeszcze właśnie wspomnianej teczki z napisem "Ściśle Tajne...coś tam...Avengers", która leży na stole pod koniec filmu.

 

Ogólnie Incredible Hulk, Iron Man 2 rozgrywają się miej więcej w tym samym czasie, a zaraz po nich mamy przybycie Thora.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy