Jump to content

Creative

Members
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

About Creative

 • Rank
  Member
 1. Matko, ale wysyp prac. Odkąd tu jestem nie pamiętam takiego czegoś. Głos na Sidre.
 2. @sly: faktycznie świetny artysta :| drewniany sut
 3. @Adek: Czyli ja nie istnieje ?? No nic jakiś się z tym pogodzę :) W dzisiejszych czasach coraz młodsi zaczynają się interesować grafiką i to zainteresowanie długo nie zejdzie, dlatego to forum będzie funkcjonowało. Zawsze znajdzie się ktoś, kto wolał będzie normalną dyskusje na forum gdzie nie ma łapek, trollów i przepychu różnych dodatków, tak jak to na niektórych forach bywa. Możliwe, że moja wypowiedź jest nie składna, ale ja tak mam, więc sorry.
 4. Creative

  Jaki sprzet do maxa

  chyba cuś lepsza karta graficzna by się przydała
 5. coś dal fanów diablo i coś co zaciekawi mam nadzieje, że większość Coś jak kinect ale lepsze http://www.geekweek.pl/leap-3d-100-razy-dokladniejszy-od-kinecta/360577/ i na koniec pierścień ognia
 6. Nie wiem co widzicie w tym Diablo, no ale dobra, każdy może lubić co chce. :) Gyrla z was ktoś w Guild Wars ?
 7. @Rotcore: I dlatego jeszcze nie wrzuciłem żadnej swojej pracy :D (nie dlatego, że się boje krytyki, tylko dlatego, że moje prace nie spełniają nawet moich oczekiwań :)). Mimochodem ja też zauważyłem to co ty i nawet podejrzewam o jakiego urzyszkodnika ci chodzi. :)
 8. @marcinW: Ja tam jestem młody i jakoś obecny wygląd forum odpowiada. Lajki są niepotrzebne. Wystarczą komentarze, bo z lajków nie dowiem się w jakim stopniu podobała się komuś moja praca, co mam poprawić, czego douczyć itp. Komety załatwiają wszystko.
 9. szczęka opada :) z nosa trochę przypomina mi orka z LotR-a
 10. No i maćku masz racje, zbyt dużo dupereli psuje wszystko. Można nawet dać więcej przykładów, niż tylko epuls(ahh te początki HTML-u :)). Obecny wygląd forum jest najlepszy, choć może przydałby się mały shoutbox(taki prosty nie wymagający za dużo od kompa) i więcej ludzi :). Tutki też przydało by się odświeżyć.
 11. Ale mu smoku pojechałeś :D Swoją drogą ja też muszę się za siebie wziąć, bo z takim tempem to nauczę się modelować w następnym tysiącleciu.
 12. No dobra, koniec opierdolingu, trzeba się wziąć do roboty i zacząć ćwiczyć. :)
 13. haha przypomniało mi się, że jak byłem młodszy to też zawsze chodziłem po pełnych płytkach starając się, żeby noga nie wyszła poza jej granice hahaha :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy