Jump to content

phlox_subulata

Members
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About phlox_subulata

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/03/1984

City (optional)

 • Miasto
  Polska_Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dwa pliki z gotowym studio? czemu nie! Przynajmniej wszyscy będą mieć rendering na tym samym poziomie. Powiew świeżości w speedzie.
 2. Ja poprzedniego speeda z felgami przegapiłem. Dodaje mój model. Coś mi się wydaje, że całe autko zrobię. Jak czas pozwoli :)
 3. Temat bomba. Jest tyle różnych form, tylko wybierać i robić.
 4. Chipmunk jak dla mnie, to trzy dni wystarczy w zupełności. Na dzień dzisiejszy, maciek.m WIN. Jak wszystkim pasuje, to może spokojnie zakładać nowy temat jutro lub w poniedziałek. Coś mi się wydaje, że sondę jednak ustawiłem na 5dni. Jestem za trzy dniowymi sondami:)
 5. Tak jakoś wyszło wcześniej, więc zostawiłem :) Głos też na Maćka.M
 6. Zapraszam do Sondy!! :) http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=84031
 7. Coś w tym jest, goście od ASG chyba na pistolet wołają klamka ?? :)
 8. Temat jest śmieszny, ale daje duże możliwości. Zapraszam wszystkich do speeda.
 9. Jest już nowy temat. Wyszło trochę śmiesznie "Domyślnie Tygodniowy Speed Modeling" :) Zapraszam :) http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=83919
 10. O spoko, dzięki:) Powalczył bym częściej, ale czau brak. Teraz będzie temat, który obiecałem jednej osobie. Oby się spodobał, postaram się jeszcze dziś umieścić go na forum. Jo Ho Ho Kamraci!!!
 11. Tomo - masz rację. Mi lepiej podobało się liniowe interpolowanie, zmiękczenie na kilka sposobów jest bardzo łatwe i szybkie. To nie jest jeden kawałek sznurka. Z jednego?? - dało by radę - ale po co?? jak tego nie widać. Oryginalne wiązanie wygląda trochę inaczej, wiem o tym. Pierwsze liniowa interpolacja, drugie bez, a trzecie ręcznie poprawione w mgnieniu oka.
 12. Na Chipmunk'a. umieścił w Tsubie logo należące do Smoku:) spoko.
 13. Dzięki za zwrócenie uwagi, teraz kilka rzeczy zrobiłem inna metodą znacznie szybciej. Podejście nr.2. Czas ok. 120min. Ta katana idzie pod głosowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy