Skocz do zawartości

Ezoteryka


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ruscy są w ogóle świetni, słyszałem kiedyś o rosyjskim chirurgu który sam zoperował sobie woreczek robaczkowy. Jedynymi przedmiotami jakimi dysponował to skalpel, igła i nić chirurgiczna, spirytus i lusterko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salvator: podobno telekineza to normalna zdolnośc, każdy ja umi, tylko, że ludzie wola wykorzystywac umysł do innych rzeczy. Ogólnie telekineza jest łatwa, kluczem jest tylko dobra medytacja, która polega na skupieniu sie na na danym obiekcie i siła woli poruszenie nim. Chciałbym umiec telekineze, no ale ta medytacja, dosc trudna jest do nauczenia się. Poki co to trenuje widzenie aury, nawet proste, ale zobaczenie aury ludka to juz wyszy level

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shahow ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, to do czego nasz umysł jest zdolny to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Przed Toba długa i kręta droga, pomyśl sobie, że to tak jakbyś chciał być Szajsenegerrem a nie potrafiłbyś jeszcze nawet chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu widze ze sie jakis \"dziwny\" temacik rozkrecil ;-)... propo takich \"smiesznych\" rzeczy (nie wiem moze juz bylo) to chcialem wspomniec o programiku BrainWave Generator jeszcze nie mialem czasu przetestowac ale podobno umozliwia takie rzeczy jak: relaks, wspomaganie szybszej nauki, medytacja, autohipnoza, eksterioryzacja, swiadome sny...

 

ps programu (podobno) nie powinny uzywac osoby: cierpiące na wszelkie epilepsje i ataki, chorujące na arytmie serca i inne choroby serca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everyman nie obrażaj zjawisk paranormalnych to nie są żadne śmieszne rzeczy !!!

Rowr demony mogą każda osobę opętać tylko wiadomo jak się z nimi \"igra\" to większe szanse że opętają....

Ale podczas medytacji hmmmm chyba że ktoś podczas niej przeliczy swoje umiejętności...

 

A co do satanistów to nie jest ich dużo takich prawdziwych co umieją sporo i panowac nad tymi mocami...bo zregoly wiekszosc zostaje wplatana w to i sobie nie zdaje sprawy albo no dla tej orgii ida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tak jak sie komus bardzo krokodyle podobaly;)

 

A co do demonow hmmm jak by mnie jakas demonica opetala ja bym sie nie opieral (myslalem o tobie monika :) -to na wypadek jakby moja kobieta to przeczytala :D

 

o ufo przylecialo :)

 

a nie wiecie jak nazywalo sie to plemie co zmiejszalo czaski swoja droga ciekawe jak oni je tak zmniejszaja

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ale to jest fest kawal ziemi ciekawe ile to budowali i kiedy i ile kasy na to poszlo, no i czy faktycznie jest tam ufo

 

No dobra wiem powstala w 1957 roku i miala sluzyc jaka tajna baza dla samolotow szpiegowskich CIA

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek wlasnie sie wypisalem z moderowania tego glupiego dzialu to mam do was taka propozycje, wymiencie sie numerami komunikatorow i za ich pomoca rozwijajcie dalej ta jakze ujmujaca dyskusje i podobne w przyszlosci bo zal pupe i gardlo sciska czytajac wasze wypowiedzi :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności