Skocz do zawartości

Ezoteryka


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Shadow tego nieda sie naukowo wytlumaczyc :P

Rowr grypy w to nie mieszaj :P nie no logika nie cwiczysz nie wyjdziesz !

A takiego poradnika niema ale jak tak bardo Ci zalezy zeby szybko mozesz jakos skoczyc np z wierzowca i wtedy juz bedziesz w astralu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem, ale czuje, ze moge to doświadczyć. Raz czytałem, że płomien rozpoczyna się na klatce piersiowej, jest koloru niebieskiego i szybko pochłania ofiarę. To była chyba wersja fantastic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w wielkiej brytani roczni 200 osob ulega samo spaleniu

 

ciekawa jest sprawa ze podczas samospalenia nawet kosci sa zweglone co normalnie jest trudno zrobic

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr: skąd to info ??? jestem zaszokowany :P

 

Dziś czytałem o facetach w czerni :P tylko ze to nie agenci zemscy tylko z ANOTHER WORLD. Wpadają do gości, którzy sie zajmują ufologią i coś pieprzą. Gdy cos pójdzie nie po ich mysli to zaczynają grozić, co jednak nigdy nie jest realizowane. Według opisu jednego swiadka obcy nie maja brwii, biała skóra, usta również. Płytki głos i wogóle dziwna mowa. Raz był przypdaek gdzie takiemu jednemu bolał brzuch (wrzody :D ) i jakaś gospodyni dała mu galaretke. On ją próbował wypić, wiec ona dała mu łyżeczke. On jendak musiał się uczyc ją obsługiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoria samozaplonu

1. w komorkach znajduja sie mitochondria czy jakos tak ,ktore zaopatruja cialo w energie po przez mikro procesy chemiczne

2.jesli jedna z mito... jest uszkodzona moze zbyt duzo energi nagromadzic i spowodowac wybuch tlenu i wodoru

3.w ten sposob zachodzi reakcja lancuchowa reszta milo... przejmuje energie z eksplozji i tez bumm

4.nastepnie komorka pod wpywem wybuchu w jej wnetrzu tez eksploduje wywolujac nastepna reakcje lancuchowa inne komurki przejmuja enegie i bummm

5.miesnie i nazady wewnetrzne szlag trafia i ulegaja

spaleniu...

No i mamy naukowo wyjasniony samozaplon:)

Shahow->gdzies to wyczytalem kiedys:D

 

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to tluszcz poprostu jest

 

Jest jeszcze jeden fenomen nie nawidze hip hopu nie lubie techno a ile razy wlaczam net wchodze na srone Radiostacji http://www.radiostacja.pl/ i slucham tego dziadostwa wie ktos o co w tym chodzi moze to moja podswiadomosc tak dziala ,moze to choroba psychiczna:D

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee ja to znam wampirem nie jestem wiec raczej mi sie nie przyda bo i tak na stale jestem podpiety do energii niestety nie miewam kaca i trzezwieje w ciagu godziny nic milego

 

[Wyedytowany dnia 2-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w nr 2 Spisek NASA to pojechali na zdjeciu z apollo 16 pokazali na skale i napisali ze jest tam litera\"c\" ze niby symbol studia wynajmujacego scenografie no fakt na ich zdjeciu \"C\"jest ale na stronie NASA na tym samym zdjeciu \"C\" nie ma hmmm a gdzie Mulder i Scully:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny topic - troche można sie rozerwać.

Na główną stronę proponuje : OBE w 3D

A może bitwa?-super temat

Timoti jak chcesz poważnie to zmień forum może http://www.focus-x.org/ ?

A moce tajemne to dobra sprawa widziałes ostatnio kto sie nią posłużył żeby wygrać z max3d w rekinach :)

Proponuje tu kadre mocnotajemną stworzyć żeby następnym razem niespodzianek nie było !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze wiekszosc roznego rodzaju nie wyjasnionych faktow jest niedopuszczana do publicznej wiadomosci, z tego wzgledu ze ujawinienie takowych moze znaczaco wplynac na pewne dzisiejsze roznego rodzaju poglady takze religijne.

 

I bynajmniej nie chodzi mi o bzdurne historie inne tego pokroju a o prawdziwe fakty. Jak by ktos nie wiedzial wszelkie tego rodzaju fakty musza byc najpierw udokumentowane oraz przeanalizowane pozniej, niestety wiekszosc jest nie dopuszczana do publikacji.

 

W Tybecie znaleziono dokladna replike ludziej czaszki, ktora byla wykonana z krysztalu gorskiego. Co ciekawe odtworzenie takowej z taka precyzja z jaka zostala wykonana jest nie mozliwe przy uzyciu technologii jaka posiadamy obecnie. Nie wiem na ile byla ona datowana ale byla to calkiem spora liczba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, takiego topica to jeszcze no oczy nie widziałem...

samozapłony, ufa, ludzie nie umiejący obsługiwać łyżeczki plus troszkę chemii ;]

Wow... pomysł z bitwą fajniutki ;]

Shadow - telekineza można się nauczyć???????? Chodził u mnie w szkole taki jeden z kursem szybkiem czytania, ale z kursem telekinezy jeszcze nie....

[jeśli to prawda, to uczę się z tobą;p]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bitwy o wydzwieku paranormalnym to jak najbardziej.

 

A teraz z innej beczki slyszeliscie moze o zlodziejach genitaliow .Podobno w nigeri jak donosi tamtejsza prasa kraza osoby ktore za pomoca magicznego uscisku dloni potrafia rabnac twoje klejnoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie od slonca Orion jak bylem maly to pielegniarka mnie upuscila na ziemie i tak mi zostalo :D.

A co do wiadomosci to jest prawdziwa podobno poszkodowani wywolali nawet rozruch podczas ktorych zginelo 6 osob.jeden z nich pokazal nawet swoje woreczki dziennikarzowi wygladaly jak wysuszone :)

 

zero wiary w rzeczy nadprzyrodzeniowe :)

 

 

p.s panowie i panie jesli zobaczycie ze jest 666 odwiedzin tego tematu zrobcie zrzucik pozniej go tu wstawimy i bedziem go czcic jako znak od naszego pana :D

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr, tak sie składa ze dziś o tym czyms czytałem :D Nie był to obszerny temat ale śmieszny. na tej www jeszcze doczytałem, ze chyba gdzies w USA jest autostrada 666 i tam sa zloty satanistów. Mało tego. Kiedyś tam podobno tirem gostek jezdził i przejeżdzał ludzi dla sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności