Skocz do zawartości

Pojazd 3D:przeleciał obok! (P-40)


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba od ponad miesiąca na tym forum nie widziałem żadnego samolotu! (Poza "Zerami" startującymi z pokładu Taiho gorala_44, ale spełniały tam raczej rolę "okrasy", a nie dania głównego :)).

 

W takim razie, trochę na zasadzie "odgrzewanego kotleta", wyciągnąłem z szuflady taki obrazek:

2011-02-04-1.jpg

(kliknij tutaj, by zobaczyć większą wersję)

 

Oto P-40B z 47 PS USAAC, w locie nad Oahu, na przełomie listopada i grudnia 1941r.

Jest to nieco uszlachetniona (dzięki radom petera_f dotyczących postpro - na tym obrazie się uczyłem!) wersja renderu, który pokazywałem w książce.

 

W każdym razie wyjściowy render był nieco większy i wyglądał tak

Edytowane przez wjaworski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, że wrzuciłeś tu ten obrazek Witek! Naprawdę fajny obraz i jeszcze lepszy model. Widziałem Twój tutorial w piśmie i teraz cholernie żałuję, że tego nie kupiłem. Może jeszcze gdzieś dostanę... Chciałem Ci dać rep-a ale na razie się nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim!

@goral_44: Waldku - jasne, nie będę drążył tego, co stoi lub odrywa się od pokładu :)

@peter_f: Piotrze, jeżeli mówiąc o "tutorialu w piśmie" chodziło Ci o mój artykuł w AeroPlan-ie, to spokojnie - chyba nie ma sensu go szukać. To była tylko "zajawka" napisana bardziej z myślą o tradycyjnych modelarzach - aby im ogólnie przedstawić, na czym polega tworzenie modeli redukcyjnych w komputerze. Takie streszczenie mojej książki (z 1100 stron => 6 stron). Tam nie ma nic nowego, czego bym wcześniej nie napisał w moim opasłym e-tomiszczu!

Edytowane przez wjaworski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności