Skocz do zawartości

The-Blueprint's,Czy są podobne strony?


patq2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jak w temacie,dodam że jeśli są te strony,to nawet lepsze niech będą,a,i żeby nie było w gogle szukałem,ale ni huhu,a jak wpiszę to wychodzą the-blueprints(oczywiście)a inne to jak jest coś,to samo top,back,albo left(oczywiście różnych aut,itp,itd)Bo na tb,to znalazłem fajnego range rovera,ale blueprint'y był tak ch***** nie dopasowane że jak modelowałem z jednej strony to z dwóch było źle,i na odwrót,więc przesuwałem,skalowałem,i nic.Sporą część tego forum przeszukałem,nie znnalazłem,ale wiem że są jakieś strony,bo na tutku z modelingiem auta,widziałem jak koleś ściąga,ale adresu nie zauważyłem.Aha,i dodam że te co były podane na forum to mnie nie interesują,chyba że to dobra strona,a ja coś przeoczyłem.;\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bo jednak trzeba trochę poświęcić czasu na spasowanie tych blueprintów zanim się zacznie modelować...

 

A jakich planów szukasz? Samochody? Samoloty? Inne czy w ogóle wszystko?

Jak samoloty to jest http://www.airwar.ru - po rosyjsku ale przy podstawowej znajomości cyrylicy albo translatora google powinieneś sobie poradzić. Czasami można też "wygrzebać" rzuty z katalogów producentów samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności