Skocz do zawartości

Problem z włączeniem 3ds Max 8


Gość pts.of.arthy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pts.of.arthy

Witam!

Wczoraj pobrałem triala 3ds Max 8. Przy próbie włączenia go wyskoczył mi komunikat o braku jakiegoś .dll więc pobrałem go i wrzuciłem do folderu system32 . Następnie wyskoczył taki komunikat:

30694043.png

Co zrobić? Czy jest to spowodowane systemem (Win7) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja miałem kiedyś problemy z uruchomieniem po instalacji powodowane przez program antywirusowy. Oczywiście nie pamiętam juz czy komunikat, który miałem okazję oglądać miał taką samą treść ale u mnie oststecznie nie pomogło nawet wyłączenie antywirusa. Dopiero jego odinstalowanie umozliwiło pierwsze uruchomienie maxa. Potem było już OK. U mnie problem powodował Norton Antyvirus. Sytuację taką miałem kilka razy więc to nie przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pts.of.arthy

Max 8.

No to trudno. Chciałem zobaczyć i ogarnąć 3ds'a do gry (rFactor) bo podobno do nowszych wersji nie ma pluginu który wyeksportuje model. Ale dziękuję za pomoc :)

 

Edit:

Ja miałem kiedyś problemy z uruchomieniem po instalacji powodowane przez program antywirusowy. Oczywiście nie pamiętam juz czy komunikat, który miałem okazję oglądać miał taką samą treść ale u mnie oststecznie nie pomogło nawet wyłączenie antywirusa. Dopiero jego odinstalowanie umozliwiło pierwsze uruchomienie maxa. Potem było już OK. U mnie problem powodował Norton Antyvirus. Sytuację taką miałem kilka razy więc to nie przypadek.

W tej chwili nie mam na pc żadnego antywirusa więc odpada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności