Jump to content

VW Passat B7 2011

3DDeo
 Share

Recommended Posts

no ja zawsze też tak robię ale jakoś widziałem ostatnio przodek i nie moglem się doczekać jak będzie z światełkami wyglądać... ale zaczynam brać się za boczki :P może jutro coś upnę :P...bardzo bym prosił.... o napisanie co się nie zgadza żebym mógł poprawić.... pozdrawiam.

heh dzisiaj trochę leniwo :P ale zawsze coś jak by nie było :Dbluemotion.jpg

Hm ale widzę że nie ja tylko jakoś leniwo bo forumowicze też jakoś ciężko się udzielają tak śmiesznie się przegląda tylko swoje wypociny :P heh kiedyś pamiętam dużo słów krytyki oczywiście pozytywnej a obecnie.... hm no właśnie obecnie gdzie się ona podziała????

ps. ale rozumiem jeszcze wakacje wiec jest oki :P

Nieciekawy samochód wybrałeś to i małe zainteresowanie ;) Na moje oko nie jest źle, ale karoserii troche gładkości jeszcze brakuje, jakbyś dał lepsze screeny (materiał z połyskiem) i siatki to może więcej dało by się zobaczyć. Jeszcze rowki przydało by się zaostrzyć.

Super bardzo dziękuję za komentarze:P no i muszę na nie odpowiedzieć zaskoczyło mnie stwierdzenie że mało ciekawy samochód.... hm myślałem że nie o ciekawość wątku powinno chodzić a o dążenie do jakiegoś bardzo dobrego poziomu dzięki wytykaniu błędów za co serdecznie dziękuje.... czy pomocy jeżeli jesteśmy w sytuacji której nie potrafimy rozwiązać...

ale oczywiście jestem człowiekiem wiec to subiektywne stwierdzenie i oczywiście może być błędne :P ale mniejsza z tym jest projekt i trzeba go dokończyć ale najpierw poprawki mam nadzieje ze się udało :P

91480435.th.jpg

61855488.th.jpg

11827497.th.jpg

76858446.th.jpg

10540449.th.jpg

No i renderki z oświetleniem oczywiście to byle jakie oświetlenie zeby byly cienie :P

10613127.th.jpg

97615991.th.jpg

I siatka

61304509.th.jpg

36138417.th.jpg

68995467.th.jpg

35382345.th.jpg

Tu nie chodzi o poprawną polszczyznę. Po prostu ludzi używających zdrobnień nikt nie bierze na serio. To nie jest fajniusie.

@up nie chciałem użyć pedalstwa, ale przyznam, że też mi się cisnęło na usta

żeby nie offtopować. Trochę nie radzisz sobie z kantami, widać przy światłach i z przodu na zderzaku. I nie renderuj póki nie skończysz, szkoda czasu ;)

hm wiem że nie powinienem renderować ale jakiś użytkownik chciał materiał z połyskiem wiec zapodałem, poza tym orłem z polskiego nie jestem niestety wiec za błędy z góry przepraszam, no i pedałem też nie jestem wiec postaram się nie zdrabniać żeby nie było pedalstwa :P no z kantami jest zawsze ciężko przez to jestem na forum i chce się douczyć czy mógł byś zaznaczyć dokładnie w których miejscach.... pokazał bym siatkę w zbliżeniu i może jakieś rozwiązanie ktoś by mi zapodał>>>

Klocki+Tarcza+Zaciski

82144627.jpg

45173806.jpg

80224802.jpg

84380643.jpg

Tak więc rozmyślałem żeby pokusić się o zrobienie wnętrza i może silnika ale nie wiem.... czy warto bo model podobno nie jest ciekawy wiec chyba dokończę karoserie i spróbuje coś z studiem pokombinować