Skocz do zawartości

VW Passat B7 2011


3DDeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ja zawsze też tak robię ale jakoś widziałem ostatnio przodek i nie moglem się doczekać jak będzie z światełkami wyglądać... ale zaczynam brać się za boczki :P może jutro coś upnę :P...bardzo bym prosił.... o napisanie co się nie zgadza żebym mógł poprawić.... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzisiaj trochę leniwo :P ale zawsze coś jak by nie było :Dbluemotion.jpg

 

Hm ale widzę że nie ja tylko jakoś leniwo bo forumowicze też jakoś ciężko się udzielają tak śmiesznie się przegląda tylko swoje wypociny :P heh kiedyś pamiętam dużo słów krytyki oczywiście pozytywnej a obecnie.... hm no właśnie obecnie gdzie się ona podziała????

 

ps. ale rozumiem jeszcze wakacje wiec jest oki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawy samochód wybrałeś to i małe zainteresowanie ;) Na moje oko nie jest źle, ale karoserii troche gładkości jeszcze brakuje, jakbyś dał lepsze screeny (materiał z połyskiem) i siatki to może więcej dało by się zobaczyć. Jeszcze rowki przydało by się zaostrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bardzo dziękuję za komentarze:P no i muszę na nie odpowiedzieć zaskoczyło mnie stwierdzenie że mało ciekawy samochód.... hm myślałem że nie o ciekawość wątku powinno chodzić a o dążenie do jakiegoś bardzo dobrego poziomu dzięki wytykaniu błędów za co serdecznie dziękuje.... czy pomocy jeżeli jesteśmy w sytuacji której nie potrafimy rozwiązać...

ale oczywiście jestem człowiekiem wiec to subiektywne stwierdzenie i oczywiście może być błędne :P ale mniejsza z tym jest projekt i trzeba go dokończyć ale najpierw poprawki mam nadzieje ze się udało :P

91480435.th.jpg

61855488.th.jpg

11827497.th.jpg

76858446.th.jpg

10540449.th.jpg

 

No i renderki z oświetleniem oczywiście to byle jakie oświetlenie zeby byly cienie :P

 

10613127.th.jpg

97615991.th.jpg

 

I siatka

 

61304509.th.jpg

36138417.th.jpg

68995467.th.jpg

35382345.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o poprawną polszczyznę. Po prostu ludzi używających zdrobnień nikt nie bierze na serio. To nie jest fajniusie.

@up nie chciałem użyć pedalstwa, ale przyznam, że też mi się cisnęło na usta

 

żeby nie offtopować. Trochę nie radzisz sobie z kantami, widać przy światłach i z przodu na zderzaku. I nie renderuj póki nie skończysz, szkoda czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm wiem że nie powinienem renderować ale jakiś użytkownik chciał materiał z połyskiem wiec zapodałem, poza tym orłem z polskiego nie jestem niestety wiec za błędy z góry przepraszam, no i pedałem też nie jestem wiec postaram się nie zdrabniać żeby nie było pedalstwa :P no z kantami jest zawsze ciężko przez to jestem na forum i chce się douczyć czy mógł byś zaznaczyć dokładnie w których miejscach.... pokazał bym siatkę w zbliżeniu i może jakieś rozwiązanie ktoś by mi zapodał>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki+Tarcza+Zaciski

 

82144627.jpg

45173806.jpg

80224802.jpg

84380643.jpg

 

Tak więc rozmyślałem żeby pokusić się o zrobienie wnętrza i może silnika ale nie wiem.... czy warto bo model podobno nie jest ciekawy wiec chyba dokończę karoserie i spróbuje coś z studiem pokombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności