Jump to content

_Silent_

Members
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

_Silent_'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. 1 dlaczego ma pasek na penisie i tyłku? Podejrzewam, że to mało wygodne 2 za nisko ramiona względem rozbudowanego karku 3 dłonie jakieś grabiaste i duże Reszta git choć bardziej bad-assowo wyglądałby z maską zasłaniającą również nos. Z kolei mógłbyś odsłonić mu czoła.
 2. Więc to wina shaderów. Btw, na skrzydłach rozciąga teksturę.
 3. Ostatnie najlepsze: fajne kolory, piękna oponka, i odbicie słońca. W dwóch pierwszych nie podoba mi się przesadzone postpro, szczególnie kiczowate flary.
 4. Problemem tej pani zarówno podczas chodzenia jak i skoku są nienaturalnie proste plecy. Reszta lux ;)
 5. Powoli do przodu. Zmień jednak te kolorki bo trochę zbyt pastelowe się wydają.
 6. To i ja dopiszę, że bardzo fajny model. Z pewnością zasługuje na scenę terenową ;)
 7. Cześć, chciałbym cie zaprosić do naszego projektu gry przeglądarkowej w klimatach kosmicznych.

  Poszukuję kolejnej osoby, która robi grafikę 2d w formię artów. Jeśli chodzi o nasz team jest

  spory gdyż liczy 16 osób w tym 3 programistów. Nowych ludzi znajdywałem na kilku forach przez ok.

  3 tyogdnie. Wciągu miesiąca sporo już zostało zrobione jeśli chodzi o projekty 3d Więcej info na gg 4385224

   

  pozdrawima

 8. Google: photoshop grunge brushes
 9. Cała scenka - jakkolwiek ładna - sprawia wrażenie ledwie tła i nie jestem pewien czy stół z owocami jest w stanie udźwignąć brzemię osi wokół której wodzić będzie wzrok patrzącego ;) Nie wiem jak z anatomią u Ciebie, ale jakby do tej sali wchodził(w ubłoconych butach!) szeregowy aliancki żołnierz to byłoby kozacko :P
 10. Praca relaksacyjna z którą miałem same problemy (1GB RAMu = renderowanie po kawałku). Linki dla mniej ogarniętych historycznie i politycznie: http://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_Adams http://en.wikipedia.org/wiki/Boston_Tea_Party http://en.wikipedia.org/wiki/Tea_Party_movement http://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Paul Użyte loga nie moje. Konstytucja również nie jest mojego autorstwa (szkoda). 3DMax+VRAY+PS http://i.imgur.com/3xSN7.jpg
 11. Trochę na opak Ci to wyszło - disp powienien byc zdecydowanie bardziej kontrastowy. Pamiętaj: co jaśniejsze to wyżej i odwrotnie. Twoja mapka jest mało kontrastowa więc w rezultacie płaska i to widać na renderach. W kolorowej teksturze przerwy pomiędzy deskami powinny wyraźnie(lepiej lub gorzej) odznaczać się od reszty. Pozaznaczaj je, zrób czarne, resztę natomiast wyciągaj w górę (rozjaśnij) nawet do całkowitego białego. Jeśli masz problem ze zrobieniem zaznaczeń, po prostu stwórz czarny wąski prostokąt, a następnie poprzez kopiowanie porozmieszczaj go tam gdzie powinny być szpary (+lekki blur bo to stare deski).
 12. Planujesz zrobić z tego scenkę? Jakieś takie dynamiczne cudo z wylatującymi rakietami i masą kurzu byłoby osom ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy