Skocz do zawartości

Bitwa 29 pojazd: Chaos Marines Rhino


khatake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

QfWZo.png

 

Super denny, niedoświetlony render dnia trzeciego. Sporo detalu na low dodam pewnie w Photoshopie przez nDO więc nie pojawi się on na high poly. Zobaczymy jak wyjdzie. ( i sorki za podwójny właz ale lenistwo przy wrzucaniu symmetry powoduje takie kwiatki)

 

nie widać tego na renderze ale większość elementów ma już na sobei turbosmootha więc do końca high poly niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "concepcie", który rzuciłeś znaki były masywne, widać było że to nie są przyczepione patyczki. Teraz spójrz na ostatni wrzut - to kompletnie nie jest to popracuj sporo nad tym szczególnie nad masywnością, która tutaj nie istnieje. Radzę jeszcze na końcu z tymi znaczkami pobawisz się w ZBrushu, bo to może im pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ornamenty to place holdery. Nie wspominając o tym że możliwe że zupełnie je zmienię. I je akurat planuje wrzucić do Zb więc looz o to się nie ma co martwić;] Poza główną bryłą cała reszta to wciąż luźne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gEquS.png

 

Mała szansa że zdążę do 15 ;/ ale będę próbował! (to co wyrenderowane to wszystkie elementy będące hp, sorki za brak drugiej połowy ;])

 

ajjj termin zakończenia to 25 ;p to powinno dać radę.

Edytowane przez khatake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3ro6a.png

 

qagyG.png

 

Z AO. Teraz dodaję jakieś pierdółki do normal mapy przez nDO2. Świetne narzędzie! Narazie 8186 trisów ale dojdzie jeszcze ornamentów i czaszek. Zapomniałem je teraz skopiować.

 

Akka - zależy mi żeby skończyć a że wyjeżdżam 22 to tylko do 21 mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric_Draven - próbowałem coś takiego zrobić... niestety nie wygląda to tak jak chcę ale niestety to już koniec ;] za kilka h wyjeżdżam więc nic więcej nie zdziałam. Miałem większe ambicje z tym modelem ale no stanęło na tym...

 

FINAL_STRIP.png

 

 

 

Model robiony w 3ds max 2012 z pomocą Xoliul Shader 2, Textools, Photoshop CS5 i niesamowite nDo2. Mam nadzieję że wszystko z formatem tego jak powinna wyglądać skończona praca jest ok. Model ma 9984 trisy... nienajlepiej zagospodarowane i w grze pewnie gracz spokojnie znalazłby przez to pewne braki. Mam nadzieję że to nie czyni z niego ułomka w oczach jury ;]

 

tekstury: 4*diffuse, spec, gloss, normal 1024

 

ps: damn imgur przerabia na jpg -_-' reuploadowałem tylko ten najważniejszy plik by nie był jpgiem.

 

EDIT: Dodałem shoty z Marmoset. Mam nadzieję że nie łamię regulaminu wrzucając 2 rodzaje beauty renderów. Jeśli tylko jeden może przejść dalej to lepiej wziąć z marmo ;] Tak czy inaczej zrobiłem to głównie dla ogranięcia marmoset toolbaga... całkiem fajny wynalazek.

Edytowane przez khatake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności