Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting #126 - ale mina!


nao

Rekomendowane odpowiedzi

czyli malujemy wymyslne , groteskowe jak najbardziej przesadzone miny , grymasy ,(mogą byc połączone z postawą całego ciała, pozycją w danej chwili...) zarówno mogą byc to ludzkie ,zwierzęce,.mechaniczne, kosmiczne ...pełna dowolnosc ograniczona jedynie waszą wyobraźnią...

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 26.09.2011 godz. 23:59.

 

tutaj chciałby jeszcze raz przeprosic wszystkich za zwłokę....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czemu caly czas ktos cos zmienia...? Bylo dobrze a teraz nawet nie wiadomo gdzie jest watek.

Rekomendacja wygranej pracy w bannerach na glownej - na gorze tez byla lepsza, niz te bannery na dole z mini-bitwami.

Przez takie zmiany nie wiadomo po co psuje sie dobra zabawe. Zreszta to juz widac po co raz mniejszym zainteresowaniu i slabszych pracach. Przeciez kiedys czasami ciezko bylo sonde zrobic, bo bylo za duzo prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete
Ależ myśleliśmy tak, myśleliśmy. Tylko że wtedy nic się w nich nie działo. Praktyka wykazała, że to się nie sprawdza.

 

teraz i ja to wiem. Nie chciałem robić burdelu, myślałem, że temat zostanie przyklejony też na forum "galeria 2D" czy coś. Nic to, zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności