Skocz do zawartości

Character Reel 2011


fps

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kawalki z suacide room wygladają super.

Dinozaury juz troche mniej super, jakos brakuje mi poczucia masy i sily tych stworzen. Mogles sie przejsc do jakiegos zoo i pooglądać je na zywo i cos podpatrzeć ;)

 

Zgadzam sie. w Sali Samobojcow wszystko sie dla mnie trzyma w stylizacji. Natomiast druga czesc reela. Problem z masa tych stworzen jak napisal mirach, moment w ktorym "przestaja" z nogi na noge (szczegolnie we frontowych ujeciach) , rotacje na biodrach i torsie, no i bieg tego chyba roslinozernego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za opinie!

Cóż, nie da się ukryć, że przy Sali był czas na dopieszczanie ujęć, za to przy dinozaurach był wyścig z czasem ...

Ale i tak lubię oba projekty - dużo się przy nich nauczyłem, również jak nie robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacje do Sali świetne, dinozaury mają dużo fajnych ruchów, ale tak jak już wspomniano, średnio czuć masę.

No i montaż demoreela mało ciekawy. Proponowałbym może kilka cięć więcej i sporo krótszych ujęć.

Gratuluję pracy przy fajnych projektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje wszystkim pracującym przy 3d w sali samobójców - naprawdę fajny poziom.

Dla Was to pewnie dodatkowe punkty many, że się film nie okazał jakąś klapa scenariuszową- zrobione-zapłacone-zapomnij.

Film fajny całościowo i grafa gra tam naprawdę dużą, pięknie zrobioną rolę. tak dalej!

 

niedługo wchodzi do polskich kin jakiś film (no nie pamiętam/znalazłem tytułu) o graczu-- przewija się tez cyfrowy świat, ale pozostawili plastykę na poziomie Second Life... słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności