Skocz do zawartości

Scena 3D: \"Matrix reBeatoued\"


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że matrix już był no ale moja praca też jest ;]

Prackę robiłem na celeronie 433, 320 RAM i grafa Riva TNT 2 Ultra...

Max 3 z jakimś pluginem....nie pamiętam... stare to jest ;]

Teraz mam lepszego kompa ;]

Chciałem wrzucić coś oldschoolowego, coś ala pracka Oriona ;] Nie uciekniecie od old school\'a i cyberpunku.... \"Matrix was ma\" ;]

 

http://3d.goblix.com/gfx/big/matrixchild.jpg

 

[Wyedytowany dnia 4-7-2004 > Beatou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ale w pozytywnym czy negatywnym sensie?? Z amigi pamiętam że graficzka była coool ;] Niepotrzebnie wspomniałeś... teraz będę tęsknił za starą A500+ ;(

[piwo] dla wszystkich fanów A500.

 

Pozdr,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh przecież mówiłem że praca jest stara (2001). Chciałem pokazać coś \"old\" schoolowego z mojej galerii.

Wtedy miałem maxa 3 no i jeszcze działającą A500 ;] Teraz jestem trochę bardziej doświadczony no ale i tak mam problemy z oświetleniem... no a płytkę z renderami ktoś mi za..bał... i teraz szukam po necie, p2p itp ale nigdzie nie ma... Chciałem se brazila ściągnąć(kupić ;] ) albo v-ray\'a... nevermind....

 

[Wyedytowany dnia 5-7-2004 > Beatou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Beatou

Eeeee a gdzie ja powiedziałem że matrix to cyberpunk???

 

Wysłane przez Beatou

Nie uciekniecie od old school\'a i cyberpunku.... \"Matrix was ma\" ;]

 

jak dla mnie to jest to dosc jednoznaczne... ale jesli tak sie bawimy to : eeeee a gdzie ja powiedzialem ze ty powiedziales ze matrix to cyberpunk??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. gdzie?? ;] Można to uznać za prejęzyczenie klawiaturowe... z resztą nie ważne... nie o to tu chodzi...zaraz coś cyberpunkowego zrobię...jak byś doczytał do końca to zauważyłbyś odniesienie do pracy oriona... a ona jest oldschoolowa i cyberpunkowa ;] Koniec dyscussion,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wyglada .ale troche sciemnawo ze tak ujme ,pozatym textury masz malo rozwiniete ... i nie widac zeby w tych bankach to byl rózowy plyn ... tylko szklo jest ryzowe a dziecko rozwija sie niby z czego ??? gdzie sa te male rureczki do niego przypiete??? No kolego chyba musisz troche to po poprawiac hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności