Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Opel Astra z lekkim tuningiem :)


wooka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Wlasnie robie Astre i oto co dotychczas powstalo.

 

Prosze narazie nie patrzec na przednie swiatla ani na kola bo tylko sobie sprawdzalem jak to wyglada. (wiecie jak to jest z cierpliwoscia gdy cos zaczyna sie wylaniac)

 

astraszaraprzod.jpg

astrakolorkola.jpg

 

aha i niech ktos mi powie jaka jest komenda zeby odrazu wgrywal sie obraz.

 

dzieki i pozdrawiam!

 

[Wyedytowany dnia 8-7-2004 > Cocojambo]

 

[ 10-7-2004 Cocojambo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiesz ze mozesz wdytowac posty ? tam masz taki EDIT cisk i mozesz sobie potestowac ... :D tak na przyszlosc :D

astra jest bardziej niz spoko ale cos ta tylna szyba jakby sie wydluzyla....hmm sam niewiem moze to przez ta perspektywe... fajnie :D

widze ze przeczytales regulamin przynajmniej ten co to nazewnictwa... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj samochud nieprzypomina mi opla astry, troche znam sie na jego budowie heh. Na nowszych renderach dales kolory, wsumie są fajne ale chyba niebardzo pasuja do samochodu, przez nie wygląda bardzo ,,bajkowo\'\'.pozr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogen: ah ten lakier to wogole jest nie doprzyjecia ale jak mowilem dopiero sie ucze i jaram sie wszystkimi bajerami. A co do ksztaltu, nie wiem co ci w moim aucie nieprzypomina astry moze jakies konkrety :P

 

 

Marcin: Dzieki poprobuje. Szyba jest dobra. Tak to napewno perspektywa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Miejscami za bardzo kaniasty, miejscami zbyt okrągły - wiele niedopracowań w siatce - jak nie ejsteś ślepy to sam je widzisz i poprawisz :) Noo.. chyba, że nie umiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

malutenki update wiec nie spodziewam sie jakis rewelacji. w sumie i tak sie ciesze z waszych komentarzy (za ktore dziekuje) zwazywszy na to ze to moj pierwszy samochod.

 

Tak wiec pozdrawiam i przesylam obrazki.

 

astraszaraprzod10.07.jpg

 

astraszaratyl10lip.jpg

o tych kroglosciach to wiem ale poprawie je pozniej. chodzi o zbyt oble krawedzie np na drzwiach na dole, prawda? :)

 

[Wyedytowany dnia 10-7-2004 > Cocojambo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu przyjemniej sie oglada:) No wiec tak:

1. Albo mi sie wydaje albo slupek we wlocie w zderzaku nie jest na srodku.

2. Za prawym dolnym rogiem drzwi cos dziwnie \"zapada\" sie do srodka.

3. Wydaje mi sie ze przednia szyba jest zle dopasowana i dosc mocna odstaje w dolnych rogach.

4. To pewnie wina dopiero wstepnej fazy modelowania, ale prog jest strasznie ubogi:).

5. Nie wiem czy mnie zrozumiesz, ale idac w dol od lewego konca swiatel widac lekki kant. Pewnie siatka jest zagesta.

6. W lewym gornym rogu calego wlotu powietrza w zderzaku cos sie dzieje.

7. Moglbys pokazac jeszcze render tylu bez materialow taki jak ostatni, to moze cos sie jeszcze znajdzie:)

 

Narazie to wszystko:)

 

Pozdro

 

 

[Wyedytowany dnia 10-7-2004 > blood_brother]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no. w koncu jakiec konkrety (dzieki). rozejrze sie za tymi bledami choc nie ktore nimi nie sa naprzyklad slupek napewno jest posrodku bo to mirror. aa i nie wiem co to znaczy ze prog jest ubogi. Jesli chodzi o to dziure pomiedzy kolami gdzie powinna byc listwa (prog?) to rzeczywiscie tam sie znajdzie. Narazie strasznie wieje pustka, prawda? :P

Okej tak jak prosiles render tyleczka, choc juz sam zauwazylem kilka bledow od ktorych niepowiem gdzie wlos mi sie zjerzyl jak pomyslalem o ich poprawianiu. Zasadnicza sprawa jest to ze mam AMD850 256ram i dziforsa 2 64mb i naprawde jakie kolwiek prace sprawiaja mi wiele trudnosci:) ale nic. zaczolem to trzeba skonczyc :) (jak mawial moj dziadek :P )

 

 

Pozdrawiam i dzieki za komentarz

 

astrabluel11bluetylek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- lewa krawedz przy lewym tylnym swietle jest (wydaje mi sie) krzywa i jakos dziwnie \"zapadnieta\",

- lusterko zbyt kanciaste,

- boczna tylna szyba jest niedopasowana w lewym gornym rogu,

- tylny \"slupek\" jakis krzywy tak mniej wiecej w polowie (po stronie szyby).

i polacz ten tyl bo ta szpara psuje efekt.

Oprocz tego bardzo spoko i w ogole fajnie.

A mowi ci to ktos, komu w zyciu jeszcze zaden samochod nie wyszedl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- okej lusterko poprawie;

- tylna szyba juz dopasowana a tamto to jest cien.

- teraz prosze mi powiedziec ze tylna felga bardziej pasuje (bo jest taka bardziej na pokaz niz przednia ktora wyglada na rajdowa ala focus. moim zdaniem) i czy pasuje kolorystyka. juz pisano ze jest zbyt bajkowa ale mi sie niestety podoba.

- aa i czy prog ujdzie.

 

Pozdrawiam

 

felgi.jpg

 

[Wyedytowany dnia 11-7-2004 > Cocojambo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za lakierem bedzie zabawy bo dopiero sie ucze vraya. Ale tak wygladaja pierwsze proby. no i troce updatow jest.

Mi sie podobaja te grubsze wiec takie zrobilem, teraz wygladaja jeszcze fajniej. Komentarze mile widziane.

 

Pozdrawiam

 

orange2.JPG

 

[Wyedytowany dnia 12-7-2004 > Cocojambo]

 

[Wyedytowany dnia 12-7-2004 > Cocojambo]

 

[Wyedytowany dnia 12-7-2004 > Cocojambo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. podoba mi sie slowo \"gustowny\" :). wielkie dzieki.

Ach szczeguliki to bedzie zabawa:P

 

Lakier moze byc (narazie kolor bo faktura jest jeszcze do kitu)? Chyba rezygnuje z niebieskiego. Teraz podoba mi sie zestaw biel pomarancz:)

 

Pozdrawaim, ciesze sie ze sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie baw sie w lakiernictwo :) zostaw ta najmilsza rzecz na koniec skup sie na szczegolach :) pamietaj diable tkwi w szczegolach jakjuz wszystko wymodelujesz a raczej stweirdzisz ze chyba juz wszystko zrobiles wez sie za lakier i materialy narazie niema sensu ze tak powiem \"zjadac smietanki z lodow \" . Ja radzilbym narazie skupic sie na modelowaniu :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki(przod i tyl) do wymiany, tyl progu sie kaszani, lusterko(chyba nie musze pisac co jest nie tak), gril lepszy bedzie KAMEI, felgi tez proponuje zmienic na wieksze ale z mniejszym profilem(ok 20mm), szerokosc rantu moze byc, ale te felgi co masz to chyba OZ\'ty, moze poszukaj czegos z AEZ\'a albo ALLESSIO. To tyle co ja widze, ale to jest twoj samochod :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Cocojambo - wejdź do działu modeling i tam masz przyklejony (był kiedyś ;) wątek o samochodach - jest tutek o tworzenuiu świateł na bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności