Skocz do zawartości

Problem z Maxem (K; okno perspektywy)


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

WItam pracuje sobie od samiuskiego rana nad modelem

w pewnym momecie po nacisnieciu ZOOM EXTENTS ALL w oknie perspectiv wszystko mi zniknelo :(

W pozostalych oknach przod bok gora wszystko jest . Kilkakrotnie przyciskalem przycisk Zoom ex... ale nic to nie daje . Zmienilem Directa na opengl w ustawieniach w maxie tez to nic nie dalo :( exportowalem model z printami nastepnie zretestowalem ustawienia i ponownie go zaimprotowalem i odziwo model sie pojawil w oknie perspectiv ale we wszystkich innych oknach jak nazlosc nie pokazuja sie printy :/ . Poszedlem za rada Pionera i skasowalem 3dsmax.ini to tez nic nie dalo spotkal sie ktos moze kiedys z podobna sytuacja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ja, wczoraj :) skonczylo sie na tym ze zamiast perspective dalem user (\"u\" w oknie) i wszystko widac, tylko troche to nie wygodne... aha wylaczylem grida zeby sie wygodniej pracowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze poprostu cos sie spierdzielilo z tym plikem :/ bo inne projekty , modele normalnie sie otweiraja i niema z tym zadnego proglemu :/ .

W sumie zaczelm prawie od poczatku z tym ze czesciej juz robie save.

Chociaz chcialbym sie dowiedziec co to zapiszczalo w maxie ze taki problem sie pojawil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to kwestia sterow karty graficznej w przypadku akurat maxa? ewentualnie blad programu. Po prostu w przypadku Twojego modelu \"ten typ tak ma i tyle\"? Mnie sie czasem takie akcje zdarzaja gdy wciagam plik np. z IGS lub STL.... na szczescie rzadko ;-) Powodow moze byc sporo. Od sprzetu, przez soft i jego ustawienia do modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czasami sie zdażają takie niespodziewanki. chętnie bym sie dowiedział o co w tym chodzi.

Btw, w jednym pliku maxa przerzywiła mi sie oś Z, i przestała być prostopadła do płaszczyzny wyznaczanej przez Y i X. Moze ktoś wie co z czymś takim zrobić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności