Skocz do zawartości

Wiz : wnętrze biurowe


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być tylko test oświetlenia, a wyszło coś więcej - więc wrzucam do finished.

 

Modele: krzesło, komputery i żyrandol nie moje (komputery - to jak zawsze świetne modele od RA)

Ludzie (też wstawiani w ramach testu) - VizPeople vol1 (z darmowego sampla - bardzo przyjemne ludzie swoją drogą)

 

C&C mile widziane.

 

1.0

prwwnetrze1small.jpg

1.1

PRW_wnetrze_biurowe_01_000.jpg

 

 

2.0

prwwnetrze2small.jpg

2.1

PRW_wnetrze_biurowe_01_00.jpg

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Calos ogolnie przyjemna dla oka, fajny material podlogi, ale w niektorych miejsach ucieklo ci mapowanie (tekturka z jakiejs kolekcji?). Ten high-gloss sufit, ciekawy pomysl ale mi sie osobiscie nie podoba, poza tym okna ktore sie w nim odbijaja maja czarny background. Nie wiem czy nie przesadzone AO na sztukaterii przez sufit robi wrazenie wklejonego na innej warstwie w PSie. No i ludzie, nie rzucaja cieni, nie odbijaja sie w biurkach i ich kolor swiatla nie pasuje do otoczenia i switla w scenie. Mogles troche sie pobawic color balance w psie z nimi i bardziej ich dopasowac. Nie bierz tego za czepianie sie lub probe wymadrzania sia, bo calos pracy wyglada ladnie, ale wydaje mi sie z mogles wyciagnac z tego troche wiecej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, dzięki za komentarze.

 

Pawelkos - drewno to Arroway Wood v1 ( nie pamietam nazwy pliku niestety, ostatni plik z 3 CD) - szczerze mogę polecić - warte swojej ceny te deski od arroway :)

Ludzie są wyrenderowani w scenie, w sumie jak teraz patrzę, to faktycznie w pierwszym obrazku poległy babki (co nie zmienia faktu że te cutout'y od VizPeople są bardzo porządne)

 

Pionier - biurko to B1 - by Loki :) (czyt. moja własna inwencja twórcza)

 

narwik po dniu nie oglądania tych obrazków się zgodzę - wywalę z 1 ludzi do portfolio.

 

---------------- edit ----------------

przerenderowałem 1 ujęcie jeszcze raz, i powalczyłem w Photoshopie.

update w 1 poście.

 

C&C mile widziane.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności