Skocz do zawartości

Viollethien


Viollethien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W krześle trochę perspektywa się popsuła, zbieg w siedzisku wygląda na przeciwny. Fajny zaczątek tego jeziorka, choć prosi się o teksturę gdzieniegdzie. Taki detal - odbicia w wodzie się nie zgadzają:P Czekam na rozwinięcie z łódką!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam problem z programem.. potem z sobą.. tak więc tylko trochę poprawiłam ten ostatni. i się biorę za coś innego. to żeby coś było pokazuję delikatnie poprawione:

thepaintedveil2.png

chyba nie jest gorsze niż poprzednie ;p

wybacz Neredia że rozwinięcia z łódką nie ma.. zrobię je oddzielnie xD tu byłoby za małe.. chcę większe ;p

do następnego rysunku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veil.png

 

ferie się dopiero zaczęły, więc.. no, na razie są niedokończone ludki. bo muszę to namalować :3 bo mi się podoba :3 bo chcę :3 ale to wrócę do tego za parę dni bo jednak.. no trzeba odpocząć od tego tematu. ile można. obiecuję jutro coś innego ;p

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, oglądałam ten film. To było o amerykanach lub brytolach którzy pojechali do chin czy japonii i on był lekarzem, i ta panna go nie chciała, a jak umarł to jednak sie okazało że go chciała, i nazwała syna innego kolesia imieniem tego kolesia co chciał się z nią ożenić ale umarł :> jak to sie nazywało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

hero1aa.png

 

rzadko tu bywam.. kumpel prosił mnie o kilku superbohaterów, więc się staram coś wymyślić.. to takie coś, nie wiem co.. wiem, że dość prosta ale.. coś tam jest.

 

pozdro

Edytowane przez Viollethien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada kogoś kto wspina się pod tą samą górę: nie odpuszczaj rozpoczętych tematów. Przerwy na inne zadania - jasne! Ale kończ to co zaczęłaś.

Para w łódce zapowiada się fajnie, a ciągnąc ten temat dalej dużo się przy okazji nauczysz. Podoba mi się szkic postaci - widać, że są do siebie przytuleni.

 

Superbohaterka - czysto i schludnie, tylko płasko - może bardziej zróżnicowane tony kolorów - uwydatni się kształt i forma.

 

Pozdrawiam,

AQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłaaaam :D

 

asdaq wiem że płasko.. często mam z tym problemy ;p jak też z kończeniem rysunków. ale teraz wróciłam i będę starała się to poprawić ^^ a to tak na nowy start:

 

dkakf.jpg

 

dziewczynkaw.jpg

 

słabo.. jutro będzie lepiej ^^

 

pozdrawiam wszystkich po mojej długiej nieobecności, na razie kolejnej tak długiej przerwy w rysowaniu absolutnie nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności