Jump to content

Nereida

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About Nereida

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Chorzów
 1. Nieźle zaczynasz!:) Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na overy swoich kolorowych pracek to proponuję, abyś przyjrzał się jaki masz balas czerni. Warto to poprawić i cienie podkolorować - to nie jest tak że cień=odcień czerni. Polecam książkę Daily Painting Carol Marine - myślę ze na tym etapie poza obserwacją otoczenia powinna być dobrym kopem w przód:) Trzymaj tak dalej!
 2. Dziękuję Telthona!!!:* Ty zapoczątkowałaś mojego kopa w digital paintingu i byłaś moją pierwszą muzą,więc Twoje zdanie zawsze pcha mnie do przodu:) Wrzucam trochę szkicy digitalowych i starszych pracek wojownik(pierwsza męska postać ever) gnom szwagier
 3. GrzegorzPrzybys dziękuję, to ciągle poszukiwanie własnego stylu ale też nieziemska przyjemność zwłaszcza kiedy spotykam klienta który wymaga i trzeba przysiąść fałdów:)
 4. Dokładnie:D Szkieletor mówi :"Hey, Buddy...wanna buy some drugs?:D"
 5. Studia studia i..po studiach:) Choć nie było łatwo i padło trochę szalonych i niekoniecznie łatwych decyzji, to wyszłam na tym najlepiej jak tylko mogłam. W efekcie postawiłam wszystko na freelance, od września pracuję na pełnych obrotach i.. kocham to:D Jakiś wewnętrzny masochizm wyniesiony z Glwiickiej Polibudy chyba się we mnie obudził:) Wrzucam parę efektów owego masochizmu: No to wracam do pracy!:) Pozdrawiam!
 6. Klimat W40 000 zacny :) Modele robisz od podstaw? Zapraszam na partyjkę Bitwa o macragge ^^
 7. Masa czasu minęła od ostatniego posta ^^ wrzucam więc to, co było w międzyczasie. Chwała, że już koniec studiów.. Będę mogła dać się ponieść ^^
 8. Popracuję nad ostrością, fakt to duży defekt. Choć przyznaję się bez bicia że zwyczajnie boje się zbyt dużo "maziać" rożnymi pędzlami. Taka asekurantka ze mnie;) Miraan ma szerszy kadr, ale jak pisała póki co to WIP i jeszcze dłubanina przede mną. Popracuje nad twarzą, zmienię trochę oświetlenie bo im dłużej na nią patrzę bo też mi coś z tym nie leży.
 9. Kopa czasu minęła, w międzyczasie serwis Della wyczyścił mi dysk i ogólnie nie ogarniam, ale parę pracek w przód kopnęłam i siedzieć nad nimi będę w najbliższym czasie grubo i intensywnie:) Tutaj praca dla Wydawnictwa Dobre Historie jako fanart ich Tequili Concept postaci dla gry Scamper, Ernest Oraz moja Miraan - postać z autorskiego systemu RPG mojego fiance WIP
 10. O, jak dobrze widzieć znajome prace!:) super ze wrzucasz stepy do niektórych, może się czegoś nauczę^^ Pozdrawiam:)
 11. Soulinka12 ja bym zaczęła na Twoim miejscu od pojedynczych postaci, szkiców anatomicznych, kompozycji a kończąc na zestawieniach kolorystycznych. Wiedźma i krasnal - muszę powiedzieć wzbudziły mój uśmiech, bo Pan Krasnal chyba zaraz bęcnie na twarz depcząc swoją brodę:P Trochę źle czyta się go bez drugiej ręki. U Czarownicy niepoprawnie wyglądają buty szczególnie ten na jej lewej nodze, taki trochę koturnowaty jak z klubu go-go. Ma zbyt chude kostki, nieforemny biust i troche zbyt mocno skreciłaś jej twarz. Wszystko masz też rysowane na taką samą modłę, tzn - nie widać różnicy planów, gdzie jest zogniskowana uwaga widza? Popracuj też nad kolorem przy tej ilustracji, bo bardzo mocno weszłaś w monochromatyczność,a kora drzewa na pewno nie jest niebieska, tak samo krzaczki, ciuszki czarownicy i krasnala:) powodzenia i pozdrawiam!:)
 12. gutekfiutek: Dziękuję za overa, zmiażdżyłeś mnie;P Dziękuję że zwróciłeś mi uwagę na światło. Zaniedbałam to bardzo, bo szkryfiłam szkryfiłam i to było już takie "oh, ah!" że zostawiłam jak jest. Z palcami-racja, głupia jestem, o takich prozaicznych rzeczach człowiek zapomina - - ' . Postaram się to poprawić w najbliższym czasie i wrzucić poprawkę stosujac się do komentarza. Jeszcze raz dzięki :)
 13. a teraz coś z sesji rpg, najnowsza praca jak na dzień dzisiejszy.
 14. Stwierdziłam że poprzedni druid jest zbyt mało agresywny i taki mało meski z twarzy, więc ciut zmieniłam koncepcję. Druid z tułowiem centaura, pióra bażancie, jelenie rogi, w dłoni berdysz(przyszłościowo) i kompozycja pionowa. Po bokach planuje zrobić jeszcze dwie postacie tak aby po złozeniu był tryptyk. Na pasie ma runę teiwaz w niektórych miejscach.
 15. No! Super! Podoba mi się skrót ręki tego goscia, gdy trzyma się za konar. Chyba coś jest nie tak z tricepsami bo są takie..okrągłe.Odbicie w wodzie też na plus tylko... czemu ta woda taka zielona?:D Dłoń syrenki - !!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy