Skocz do zawartości

Ford 1929


rico08071983

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wam przedstawić moją nową prace. Jest to model Forda z 1929. Jest to w sumie mój pierwszy samodzielny model, więc proszę o wyrozumiałość, lecz nie oszczędzajcie krytyki bo dzięki niej się wszyscy uczymy. Dodam jeszcze, że model ten nie jest odwzorowany w 100 procentach, gdyż nie było to moim zamiarem. Model nie ma jeszcze oświetlenia ani scenografii. Jest to moim zamiarem, jednakże jest to osobny projekt. Do którego obserwacji zapraszam na moją stronę www.donesteban.weebly.com Tam na blogu staram się opisywać postępy w swoich pracach.

Edytowane przez rico08071983
Błąd linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przepraszam za link. Został on poprawiony i przetestowany (wcieła mi się spacja ;-P). Co do kolejnych moich prac oczywiście zapraszam do śledzenia blogu. ten model jest częścią projektu który nazwałem "szkolenie". Mam na celu wymodelowanie jeszcze kilku ikon motoryzacji w celu podniesienia swoich umiejętności. Aczkolwiek powyższy model zostanie wykorzystany do innego projektu o którym w innym poście. Dołączam jeszcze próbny rendering oświetlenia wykonany ze standardowym oświetleniem maxa ( niestety mój komputer odmawia posłuszeństwa przy współpracy z vrey'em :-(). Dziękuję za wszelkie porady przydadzą się w kolejnych modelach.ford_1929_26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności