Skocz do zawartości

Max 2012 Po ponownym włączeniu znikają background'y


lukiszlak

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem dlaczego ale w moim maxie 12 mam tak że zapisze plik wył;acze maxa i przy ponownym właczeniu musze wchodzic na menu viewport background i klikac ok. Niby nic ale jest to uciążliwe, Wiecie moze dlaczego się tak dzieje ? Dodam jeszcze że w ustawieniach vievportu mam załadowany direct3D 9.0 .

Edytowane przez lukiszlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciezko wywnioskowac z twojego postu na czym rzeczywiscie polega problem. Gdzie musisz klikac OK dlaczego musisz wchodzic do menu viewport, co sie dzieje. Jakbys byl bardziej precyzyjny w opisie twojego problemu moze ktos pomoze a tak ciezko cokolwiek doradzic jesli nie wiadomo o co chodzi, przynajmniej z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelkos Spróbuje napisać to jaśniej : )

W tło jako background wrzucam obrazy referencyjne twarzy zapisuje scenę wyłączam max'a i po ponownym załączeniu i załadowaniu tej sceny obrazów referencyjnych nie ma, tak jakby się przez przypadek nie wyświetliły dlatego musze w kazdym viewporcie klikac tam gdzie pisze jak sie wyswietla np wireframe zjezdzac na sam dół do vewport background i z roziwjanej listy rowniez wybrac viewport background i tam tylko nacisnac ok i wtedy w danym viewporcie pokazuja mi sie obrazki i tak musze z 3 viewportami przy każdym urucomieniu pliku. Nie wiem jak to jaśniej wytłumaczyc wiec jak ktos jeszcze nie bedzie rozumiał to nagram to i dam na yt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności