Skocz do zawartości

Chc.39: ŻabiSpadkobierca by rice


rice

Rekomendowane odpowiedzi

hi, zobaczymy co z tego będzie

 

na początek zestaw sylwetek, od 10-20min kazda. Mam swojego faworyta ale chętnie usłyszę czyjeś zdanie. Ravir mocno pokontrastowal concept ale pomysł mi się podoba taki miszmasz zabogoryoptaka. Wszystkie sylwetki są humanoidalne, jakoś nie bardzo podobał mi się pomysł stworka na czterech lapach, szczególnie ze czteronożni raczej ludzi by nie wyparli ;).

 

2edoy90.jpg

Edytowane przez rice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciekawe, takie zarysy postaci to planujesz czy działasz przypadkowymi plamami, czy to i to. Ja mam problemy z wyobraźnią trudno mi dobrze zobrazować sobie w głowie temat , częściej improwizuję działam pod wpływem chwili. Ostatnio przez 2 dni szkicowałem i szukałem głowy smoka/hydry tak by był dosyć oryginalny i mi odpowiadał . A patrząc na te twoje ludki od razu przychodzą mi do głowy ich mordki itp. Moi wybrańcy to numer 3 i 4 zastanawiałem się jeszcze nad jednym ale nie ma co komplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bombadil, a czemu nie. Ravir nie pisal ze są prymitywni. Ja sobie raczej wyobrażam te istoty jako inteligentne jednostki podobne do stworków z sw

@pasiterek, plamy sa przypadkowe. Skoro patrząc na sylwetki widzisz mordki etc. tzn ze z twoja wyobraźnia nie jest tak zle ;)

@szkoda że tak poźno, ale wziąłem się równolegle za 2 i 4. Wydały mi się mieć najwiekszy potencjał. Jednak w pewnym momencie rzuciłem i zrobiłem nową łącząca cechy grubasa z cechami kogoś bardziej dynamicznego

@ice, ja też czekałem az 10dni na twoje zdanie ;P leniwy jestem a jeszcze tak dużo czasu. Cośtam ze studiów zostało, raczej na ostatnioą chwile albo na kolejny termin poprawkowy.

Taki wip, sporo jeszcze do zrobienia, kolorystyka to też wielka nie wiadoma. Narazie tyle

zwc6bs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności