Skocz do zawartości

Nissan Skyline R34


Tuner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) W ramach rozwinięcia swoich możliwości modelarskich wziąłem sobie na warsztat to autko, progres jak na razie niewielki, bo chciałbym na bieżąco poprawiać błędy, jutro pewnie dodam już cały detal na zderzaku, na razie walczę z tym wcięciem przy nadkolu, bo nie wygląda mi to za dobrze, no i jakoś próbuję wyostrzyć rogi przy wlotach powietrza, ale chyba lepiej było by to zrobić po zagęszczeniu?. Gdzieniegdzie wkradły się pięciokąty i trójkąty, ale zauważyłem że akurat w tych miejscach nie tworzą błędów, więc je zostawiłem :) liczę na wskazanie błędów, pozdrawiam :)

os73ie.jpg2jcedu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coś tam do przodu.

musze jeszcze popracować nad linią szyba-drzwi, progiem od strony tylnego nadkola, ale zaczyna to już nabierać kształtów. Czy błędy które powstały w wyniku robienia wlotów można poprawić w wyższej iteracji? bo na lp nie widze takiej możliwości, a na rogach troche się krzywi :)2hrih75.jpg

20svxpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności mam większy progres :) zostało jeszcze kilka rzeczy do poprawienia, kilka do wymodelowania ale porobiłem sobie kilka testów oświetlenia i materiałów :) wyszły w miarę zadowalająco ale będę jeszcze kombinował dalej jak zrobić żeby było lepiej, tymczasem zostawiam tutaj jeden test i małe postpro

v4y079.jpg

postpro

169evpx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności