Skocz do zawartości

WIZ : Osiedle w Olsztynie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To moja pierwsza większa praca . Jak dla mnie było to duże wyzwanie jeśli chodzi o wielkość obiektu .

Wykonałem parę wizualizacji , jeszcze pozostała do zrobienia krótka animacja .

Model budynków wykonany w Revit 2010 , reszta tradycyjnie max vray shop . Obiekty rośliny częściowo zakupione , częściowo drzewa robione samemu , samochody zakupione .

 

Pozdrawiam i czekam na opinie .mak-01-al.jpgmak-02-al.jpgmak-03-al.jpgmak-04-al.jpgmak-05-al.jpgmak-06-al.jpgmak-07-al.jpg

Edytowane przez WILLOW1183
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie bardzo poprawne wizualizacje. Jedynie te z balonami jakoś mi tak nie pasują. Nie wiem o co chodzi z nimi.

Mam jedynie wrażenie, że proporcje ludzi na niektórych (szczególnie ten ostatni) nie są poprawnie wyskalowane i czasami za mocno odstają od sce.. Ale jest dobrze. Ale zaczekaj, aż jeszcze koledzy po fachu się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przyjemnie sie ogląda ale błędów też jest kilka. O ludziach już wiadomo. Dodam tylko, że laska na balkonie fruwa w powietrzu.

Niebo w szóstce to zachodzące słońce. Mapować się nie chciało schodów. Na ostatnim brakuje boków w otworach okiennych. Zamykania rynien i mocowania rur spustowych poszły w las:) Klamka na wysokosci ud. Brak kratek przed wejściem. Troszkę jak widzisz poprawić trzeba bo przeliczać nagle animację od nowa mogłoby Cię sporo kosztować.

W photoshopie mógłbyś je jeszcze lepiej podciągnąć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek – co do balonów wyszło troszkę jak na jarmarku:) i chyba przesadziłem; ludki rzeczywiście hodowane na kurczakach i wyszły za duże.

 

Berger – drzewa i krzaki może za małe odbicia, troszkę wyglądają przez to sztucznie no i materiał liści mogłem zróżnicować, w przyszłych pracach zwrócę więcej uwagi ;

a co do cieni to może coś więcej ?

 

pressenter – może coś więcej na temat cieni - będę wiedział na przyszłość?

 

WIERZBA – jaki tam lepszy, wszystko co umiem i wiem to dzięki tobie. Gdyby nie Ty to nadal bym siedział na forum „PAINT” :)

 

Tores – nie ma to jak bystre oko:) Wielkie dzięki bo rzeczywiści przeliczać na nowo animke byłoby kiepsko. Czym więcej się wpatrywałem w te obrazki to coraz mniej w nich widziałem – może to spowodowane czasem na zrobienie bo niewiele go było.

Co do photoshopa nie jest on moją najmocniejszą stroną.

 

 

Wielkie Dzięki za komentarze i odwiedziny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wychylylybymy

 

Tores – nie ma to jak bystre oko:) Wielkie dzięki bo rzeczywiści przeliczać na nowo animke byłoby kiepsko. Czym więcej się wpatrywałem w te obrazki to coraz mniej w nich widziałem – może to spowodowane czasem na zrobienie bo niewiele go było.

Co do photoshopa nie jest on moją najmocniejszą stroną.

 

 

Wielkie Dzięki za komentarze i odwiedziny. Pozdrawiam

 

Niesamowite!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co już wcześniej koledzy a oprócz tego powiem że naprawde pracka ma potencjał oświetlenie wyszło naprawde real jakby dopracował materiały i pare neidociągnięć naprawde mogło by być filcowanie skarpet ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo czyste komercyjne wizualizacje.

W przyjemny sposób prezentują architekturę, klient powinien być zadowolony. :)

Pierwszy obrazek za mała ogniskowa przez co samochody wyszły na bardzo długie. Elewacja płaska.

Natomiast kolejne obrazki dużo lepsze, ludzie się troszkę odcinają ale to drobiazg.

gratuluję i pozdrawiam

Marcin P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności