Skocz do zawartości

Interior - mieszkanie prywatne


mowok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wszystkich serdecznie. Jestem pierwszy raz w tym dziale.

Prezentuję projekt nad którym obecnie pracuję.

Mieszkanie w Pruszkowie. Ma być tanio. funkcjonalnie i przyjemnie.

Na wstępie wizualizacje łazienki i sukcesywnie postaram się uzupełnić o kolejne pomieszczenia.

Krytyka mile widziana. Wyraźcie proszę opinie o stronie projektowej jak i jakość renderingu.

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

lazienka1o.jpg

 

lazienka3m.jpg

 

lazienka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ekspertem nie jestem ale tak, projekt bez zastrzeżeń a jeśli chodzi o rendering to pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wiszące ręczniki jakiś ten materiał nie naturalny, myślę że ktoś jeszcze będzie podzielał moje zdanie. I może jeszcze oświetlenie z jednej i drugiej strony lustra wydaje mi się za mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr to nie jest projektowanie tylko modelowanie

 

Modelowanie: w grafice 3D proces tworzenia i modyfikacji obiektów trójwymiarowych za pomocą specjalizowanego programu komputerowego, zwanego modelerem. Modeler dostarcza zestawu niezbędnych narzędzi, a także często zbioru podstawowych figur (w j. ang. primitives), np. prostopadłościanów, kul, torusów i innych, które można wykorzystać od razu przy budowaniu obiektów.

 

Proces projektowania zawiera czynności oraz zdarzenia, które występują między pojawieniem się problemu, a powstaniem dokumentacji, która będzie opisywać rozwiązanie problemu, zadowalające z punktu widzenia funkcjonalnego, ekonomicznego i innych wymagań wg. E. V. Krick 1975

 

 

Oczywiście nie umniejszając autorowi wątku, bo możliwe że także zaprojektował tą aranżację, ale Ty ewidentnie pytasz o proces modelowania*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IronMacko

Słuchawka prysznicowa pełni rolę tylko pomocniczą - umycie wanny czy szyby, szybkie umycie głowy, kąpiel dziecka itp. Na oddzielnym obiegu jest deszczownica, którą być może słabo widać. Ale rzeczywiście muszę tam wprowadzić małe korekty. Dzięki za naświetlenie problemu.

Grzejnik kuleje, ale gdzieś trzeba iść na kompromis....

 

Pitrus

Nieraz myślę, ze dużo za dużo, kiedy patrzę na naprawdę dobre prace innych. Moje wizki zawsze sa jakies sztuczne itp.

Projektowanie, modelowanie i wizualizacje to niekończąca się nauka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze.

johnson hehe sofa chyba dzięki dof'owi wyszła tak realnie, bo na czystym renderze wyglądała słabo. Ale fajnie że udało mi się to jakoś wyratować i się podoba. Dzięki.

deemes kadrowanie to zupełnie u mnie kuleje. Możesz mi w skrócie zobrazować jak byś to zrobił? Albo jakąś dobrą pozycję polecił do poczytania?

Chrupek3d to cała praca to vray 1.5 i trochę PS dla podbicia kontrastu i kolorów. A co słabo jak na vraya :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności