Skocz do zawartości

Chc 40: SłowiańskieDemony by Rotcore


Rotcore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem gdzieś opis demoniszcza Kaukiem lub Złymdniem zwany... tako przedstawiam wam któryś tam etap już sceny ze Złymdniem w roli głównej... poniżej zamieszczam opis z neta

 

FINISH

 

kauk3%20web.jpg

 

"Złydzień (Kauk) to chytry i złośliwy karzeł mający postać starego dziecka. We dnie kusił on ludzi do lubieżności, a straszył ich w nocy. Nieposłusznych wrzucał do studni, wprowadzał na błota i chrapy, i topił w rzekach, wieszał po drzewach. Gdzie się rozgościł, tam ludzie odchodzili od rozumu i kończyli samobójstwem. Najzłośliwsza w zastępach Peklenca to była istota."

 

Bardziej skupilem się na złośliwym i takim gremlinowatym obliczu, próbowałem z progerią ale niepasowało mi to. Ciężko będzie to realistycznie wykończyć z racji trudności sceny, jak macie jakieś uwagi albo porady to walcie bo to ciągle WIP... chce dodać jeszcze bąbelki i taki efekt jak wkładacie np ręke szybko do wody, powalczyć z wodą zwłaszcza w miejscu gdzie głowa kauka zanurza się w wode, włosy ofiary równieź będa sukcesywnie poprawiane i na pewno nie aż tak czerwone bo to pod wodą...

 

Mam też w planie innego demona ale to najwyżej poza konkursem ;P

 

kauk2.jpg

Edytowane przez Rotcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności