Skocz do zawartości

Animacje – nowości i ciekawostki


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteście ciekawi jakie animacje przygotowują dla Was największe studia animacji, nad czym pracują znani reżyserzy i jakie animowane hity będziemy mogli zobaczyć w przyszłości zajrzyjcie do rozszerzenia wiadomości – tam znajdziecie odpowiedź.

 

2012-02-25-001957_news.jpg

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2258

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W Fox jak i całym News Corporation (wszystkie kanały Fox, 20th Century Fox, cała masa prasy itp.) to znają się na narzędziach politycznej indoktrynacji - Rupert Murdoch ogłasza kogo wspiera w danych wyborach w danym kraju i wszystkie należące do niego spółki wmawiają żeby głosować na danego kandydata (najlepsze są debaty w Fox które przed rozpoczęciem mają uzgodnioną puentę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak? Ale ten clip z brave wyglada jak zrzuty z viewportu. Swiatlo jest plaskie jak deska, art direction nie trzyma poziomu poprzednich produkcji. zaanimowane jest fajnie i oglada sie super, ale jakby niedorenderowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst CzAk1. Już wiem jakie tytuły mam śledzić :)

 

Co do Brave, wcześniejsze screeny czy teasery, nie pamiętam co to dokładnie było, prezentowały znacznie ciekawsze obrazki. Nie byłem zbyt zainteresowany tym filmem, ale trailerek zrobił swoje i teraz jestem :D

 

Co do programu FOX, już od dawna wiadomo, że nie warto wierzyć telewizji :D Po za tym każdy film niesie jakieś poglądy twórców, Avatar też był pro-eko, ale w jednym się z nimi zgadzam, to rodzice wychowują dzieci, a domaganie się przerwy w byciu rodzicem jest co najmniej śmieszne i dziecinne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą...czy nie wydaje Wam się, że plakaty z DreamWorks są na jakimś strasznie niskim poziomie? Turbo wszyscy wzgardzili i chyba dlatego zaraz pojawił się ten artwork ze ślimakiem (pewnie w nadziei, że nikt nie będzie już zwracał uwagi na nieudolny plakat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności