Skocz do zawartości

Exterior/Interior - Konkurs Checiny.


kaigreko

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem,

 

Chcialem Wam pokazac zestaw wizualizacji, ktore zrobilem na konkurs.

Bylo to nowe doswiadczenie, bo do tej pory nie uzywalem Photoshopa az w takiej ilosci;)

Czasu bylo niewiele, bo w sumie 4 dni , wiec jest sporo niedociagniec, ale z niektorych rzeczy jestem zadowolony.

 

soft: 3ds max2011 +vray 1.5 , Lightroom i duzo PS.

Czas pojedynczego renderingu nie przekraczal godziny.

 

chcialbym poznac Wasze c&c's ;)

 

pozdrowienia.

 

ecee01.jpg

ecee02.jpg

ecee03.jpg

ecee04.jpg

ecee05.jpg[ATTACH=CONFIG]84913[/ATTACH]

Edytowane przez kaigreko
dodanie miniaturki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny projekt, ale to ziarno od bumpa i graina i jeszcze krople na oknach... aż oczy bolą i spłaszcza to strasznie każdy obraz.

Na pierwszy raz super, ale przy kolejnych fajnie byłoby się pokusić o dopracowanie masek bo ten idealny gradient na detalach roślin nie pasuje do reszty. Fajnie byłoby też zgrać blur odpowiednio do dystansu obiektów nawet jak całość nie ma być fotorealistyczna ale stylizowana i nie chodzi mi tu o dodawanie sztucznej głębi.

 

Od kropli na oknach blisko do liści i ptaszków na niebie a to już staszna wiocha dobra do domków katalogowych a nie do tak fajnej architektury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Oj tam, bardzo ładna pracka, ptaszków nie widzę a kropelki ładnie się tutaj komponują. Gratulacje!. A swoją drogą Panie Serif strasznie żałuję że tak długo Pan już nic nie zawieszał. Inspirujące to było i zawsze zmuszało mnie do większych wysiłków. Na szczęście Zbychu pozostał. Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Oj tam, bardzo ładna pracka, ptaszków nie widzę...

Nie chodziło mi o te prace tylko o przestrogę przed pokusą pójścia za modą.

Te prace są bardzo fajne właśnie dlatego że nie są idealne i bardziej przypominają malarstwo niż fotografię.

 

A co do mnie... trzeba wiedzieć kiedy odejść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo wyjątkowego w tych pracach. Nie widziałem innych z Twojego dorobku, więc moja wypowiedź będzie nieco spłycona. Podobają mi się kadry, kompozycje. Są naprawdę interesujące, a to wielka zaleta i umiejętność. Bardzo malarskie, może dla mnie nawet za bardzo w pewnym sensie, ale to subiektywne odczucie. Myślę, że jest pewna surowość i umiar stylistyczny w tych pracach, co świetnie podkreśla charakter architektury. Obrazki z duszą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt, ale to ziarno od bumpa i graina i jeszcze krople na oknach... aż oczy bolą i spłaszcza to strasznie każdy obraz.

Na pierwszy raz super, ale przy kolejnych fajnie byłoby się pokusić o dopracowanie masek bo ten idealny gradient na detalach roślin nie pasuje do reszty. Fajnie byłoby też zgrać blur odpowiednio do dystansu obiektów nawet jak całość nie ma być fotorealistyczna ale stylizowana i nie chodzi mi tu o dodawanie sztucznej głębi.

 

Od kropli na oknach blisko do liści i ptaszków na niebie a to już staszna wiocha dobra do domków katalogowych a nie do tak fajnej architektury :)

 

Dziekuje Wam za komentarze, noise i bump faktycznie jest troche przegiety, natomiast do ptaszkow i lisci powiewajacych na wietrze to mi daleko.

Prace wlasnie nie mialy byc idealne tylko w konwencji malarskiej, nawet troche przegietej.

 

@ rafalb : Dzieki za dobre slowo, bardzo mi sie podobaja Twoje prace:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności