Skocz do zawartości

Windows 8


Nowi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzisiaj to testowałem. No ciekawe. Sam interfejs metro, średnio to widzę na desktopie (ale po kilku godzinach pracy). Na tablety - moze sie sprawdzic.

 

Sam app store też świetna rzecz.

 

Ale po przełączeniu do wyglądu standardowego przycisku "Start" brakuje.

Zbyt dużo starych przyzwyczajeń żeby dostać się do "cmd" czy innych bardziej zaawansowanych funkcji Windowsa.

 

Za to wygląd "Metro" fajny - czysty. Ale stawiam, że na desktopie każdy to wyłączy :)

 

Natomiast to co pokazali nie przekonało mnie zupełnie do przejścia z Windows 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba jednak w to nie pobawię nie lubię zmian :) jeszcze 2 lata temu byłem szczęśliwym użytkownikiem windows XP którego nie przeinstalowywałem chyba z 3 - 4 lata i wszystko śmigało jak należy.

 

 

Ale po przełączeniu do wyglądu standardowego przycisku "Start" brakuje.

Zbyt dużo starych przyzwyczajeń żeby dostać się do "cmd" czy innych bardziej zaawansowanych funkcji Windowsa.

 

 

Może będzie inaczej w wyższej wersji Ultimate albo Profesional.

 

Prostota to duży plus ;) Lubię to! Jak już przyjdzie do zmiany systemu, zapewne będzie tak jak z Win 7 odrazy przejście do standardowego i najprostszego interfejsu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim dotykowym netbooku Windows 8 ma naprawdę sens. W końcu przyjemnie obsługuje się palcami system.

Mam tylko problem z windows id, którego nie używałem przez lata. Mam zablokowaną część funkcji konta i nie mogę instalować aplikacji i tak dalej. Windows mówi że można to fix it tylko przez kod aktywacyjny. Niestety nie wysyłają tych kodów do Polski. Czy można z tym coś zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie nowe live id i śmiga wszystko. Zaskoczyłem się że jest w markecie za darmo cut the rope. Jest też autodesk sketch. Wszystko naprawdę miło chodzi. Do mojego desktopa nigdy nie zainstaluje windows 8 ale do dotykowych urządzeń to jest wybawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testuje na desktopie i mam mieszane uczucia, wszystko smiga ladnie ale faktycznie zgadzam sie z Adkiem ze duzo starych przyzwyczajen powoduje ze dostanie sie do chocby cmd czy tez innych funkcji jest wkurzajace;

claude jakiego dotykowego netbooka posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testuje na desktopie i mam mieszane uczucia, wszystko smiga ladnie ale faktycznie zgadzam sie z Adkiem ze duzo starych przyzwyczajen powoduje ze dostanie sie do chocby cmd czy tez innych funkcji jest wkurzajace;

claude jakiego dotykowego netbooka posiadasz?

 

Używam acer aspire 1825pt, trochę kiepskie wykonanie i grybas ale za to mogę odpalać desktopowe programy, na windows 7 dotyk kiepsko wręcz tragicznie się sprawdzał. Kiedy zainstalowałem Dopiero windows 8 daje sens dotykowym ekranom w netbookach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rybka z pulpitu mnie nie przekonuje :p

 

Mnie też nie, ale jak byś miał dotykowy lekki tablet PC to byś inaczej pomyślał. Coraz bardziej mi się podoba ten system jeśli będzie miał tyle aplikacji co apple to zmiecie jabłko. Wiesz możesz jednocześnie odpalić sobie office photoshopa destkopowego i jednocześnie pograć sobie w gierkę czy w przyjemny sposób przeglądać internet albo pdf'y. Jednak na ipad nie zrobisz pewnych rzeczy. Na tym systemie masz rybkę i akwarium. Tylko czekać kiedy pojawią się dobrej jakości lekkie urządzenia pod ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nosie mam lekkie urzadzenia bo albo siedze przy kompie albo tegoz kompa nie chce ogladac w ogole :D To co najbardziej cieszy to fakt ze zapowiada sie wydajny systemik a rozne bzdurki-kafeleczki sie powylacza jesli beda przeszkadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem dzisiaj do testow i z tego co czytam na necie to spotkala mnie jakas anomialia bo system laduje sie potwooornie dlugo. Moj W7 wstawal w jakies 10sekund(dosyc juz mocno obladowany), W8 przynajmniej 30sekund ale jeszcze sprawdze z zegarkiem.

[EDIT]

z zegarkiem wyszlo 43sek...taki czas jest nie do przyjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności