Jump to content

WIZ: Proste wnętrze - pory dnia


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio pracowałem sobie nad takim wnętrzem.

To bardziej próby uzyskania odpowiedniego klimatu pór dnia.

Wizki dla przyjemności + do portfolio.

 

Wszystkie obiekty w scenie moje.

Obrazy: Jacek Malczewski, Zdzisław Beksiński, fotografia: King.

 

Miłego oglądania.

 

http://img515.imageshack.us/img515/8246/gotowedig.jpg[/img]"]gotowedig.jpg

 

http://img841.imageshack.us/img841/6080/zblizenie01gotowe.jpg[/img]"]zblizenie01gotowe.jpg

 

http://img705.imageshack.us/img705/1938/gotoweglownewschoddddig.jpg[/img]"]gotoweglownewschoddddig.jpg

 

http://img259.imageshack.us/img259/3453/nocdig.jpg[/img]"]nocdig.jpg.

 

Pozdrawiam.

Ciastuch.

Link to comment
Share on other sites

ciekawe testy.Jednak gdybym to miał poprawic to zminielmbym lekko kadry(noga stołu, linie swiatla przy oknie).Dodałbym widocznosc łączenia nogi z blatem w osi wertykalnej.Obniżyłbym lekko bumpa.I odwróciłbym bumpa na cegłach białych -mam wrażenie, w wiekoszci łapie zly kieruek swiatla. Światłocień mi sie podoba tak jak i proporcje kolorów.Super lampka-szczególnie w nocnym.Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ta kanapa w wieczornej porze wydaje się być trochę zapakowana w folie. Obrazy latają po ścianie, nie dało by się ich jakoś pogrupować i wyrównać do dolnej krawędzi albo jakoś inaczej powiesić, żeby ich układ nie był przypadkowy?

Ucięta noga stołu wydaje mi się być usprawiedliwiona przez ucięte obrazy. Szczególnie w porze wieczornej.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi :)

mirach: cieszę się, główne założenie tego szybkiego projektu widzę, że się udało :) co do kanapy: pokombinuję w ustawieniach materiału - może teksturę pobrudzę trochu i "wyciucham", żeby było realistyczniej :) Miło mi, że nawet tak doświadczonemu forumowiczowi się podoba.

drumratio: kadrów zapomniałem pozmieniać, było w planach pokombinowanie, ale już nie chciałem dłużej kombinować. Chciałem zabrać się za coś nowego, może wrócę do tej sceny, by trochę pouczyć się ciekawego kadrowania.

W czym oniżyłbyś bumpa? Chodzi o podłogę? Myślę, że po prostu teksturka słabej rozdziałki troche popsuła efekt, stąd dziwnie wygląda. Nie miałem niestety innej tak dokładnej, użyłem, co miałem :) Do cegieł nie używałem bumpa. To test mojej pierwszej własnoręczniej mormal mapki. I delikatny disp. Stare mury mają to do siebie, że cegła się wykrusza nawet do momentu, gdzie spoina jest wyżej. Mnie też to trochę zastanawiało na początku, ale po przejrzeniu masy fot - uspokoiłem się :) Ciesze się, że ogólne odbiór pozytywny :)

Mikołaju: Materiał kanapy pozostał niezmieniony od samego początku. Światło punktowe (świeczka) troche inaczej zadziałało, zmiana mapki refl.glossa załatwi sprawę :) Co do obrazów: czy na codzień też wiesza się obrazy wyrównując krawędzie ram do jednej linii? Bynajmniej ja tak nie robię. Lubię chaos kontrolowany, myślę, że nikt nie biega z poziomicą, by było równiutko. Obrazy celowo rozrzuciłem po ścianie, u siebie w pokoju mam podobnie :) Nad kadrem być może posiedzę :)

 

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi :)

Pozdrawiam.

Ciastuch.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy