Skocz do zawartości

Architektura Wnętrz - Mieszkanie


Zbychowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poniżej przedstawiam coś z czego nie jestem zadowolony. Jestem święcie przekonany gdyby plan był szerszy w każdą stronę o metr wyszło by coś innego a na pewno inaczej zorganizowanego. Miało być lekko a wyszło dość surowo. Może następny koncept będzie inny ;) Miłego(oby).

 

60000maly.jpg

 

50000maly.jpg

 

40000maly.jpg

 

20000maly.jpg

 

30000maly.jpg

 

10000maly.jpg

 

040000maly.jpg

 

salonzapomnianymaly.jpg

 

sypialnia1maly.jpg

 

bzykalnianoc.jpg

 

62828108.jpg

 

47385781.jpg

Edytowane przez Zbychowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te kolory deczko przytłaczają, choć jest w porządku. Sam koncept niezły, trochę na siłę - daje radę. :p Nie jest to Twoja najlepsza praca, ale każdy ma gorsze dni. :)

Tak zapytam - to łóżko się od tej lewitacji nie złamie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku musi to byc specyficzna graciarnia z ciepłym oswielteniem ;) Ale ogólnie ja nie trawie nowoczesnych wnetrz Zimne i sterylne a moi kliencie czasmi mnie powalaj tekstem ma byc super nowoczesnie i przytulnie i tu sie zaczyna zabawa ;)

 

No i ok - każdy ma swoje potrzeby. W moim wypadku sprzątanie mieszkania chciałbym zamknąć najszybciej jak tylko się da. Duża liczba gratów pozawala na dalsze zagracenie przez co sprzatanie potrafi się znaaacznie przeciągnąć czego oczywiście chciałbym uniknąć. Chowanie wszystkiego to nie moje widzi mi się tylko celowy zamysł. Poza tym lubię odczuwać materiał sam w sobie - ot po prostu a wścieklizna kolorystyczna jest mi najzwyklej obca.

 

Panic - krzesło jest celowe bowiem "za szafą" mieści się małe miejsce pracy. Poza tym druga część szafy zawiera już ubrania i krzesło niekiedy bywa bardzo przydatne. Co do piekarnika to został on zabudowany i na czas "pracy" może być otwarty. W dalszej postprodukcji ściągnałem troche tej "madżenty" ale nie chce mi się na nowo załączać obrazków;).

Edytowane przez Zbychowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu>> Co sie miesci nad kanapa w miejscu fornirowanych plyt? Bo w jednej wersjii pokazujesz ze z boku sa polki na ksiazki a co w dalszej czesci tej sciany? W drugiej wersji sa same fornirowane plyty? Gdzie jest miejsce w kuchni na plyte grzewcza bo jej nie widac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że niejako do ściany zamontowana jest zabudowa jako zamiennik półek na różne różności, dalej mieści się sofa. W jednym z ujęć uchyliłem "rąbka tajemnicy" by było wiadomo, że jest takie miejsce. Rytualne, co tygodniowe sprzątanie kurzu tradycyjnych półek tym samym (i na szczęście) odpada. Płyta grzewcza jest - przyjrzyj się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

Zbychu miałeś racje, już prawie osiągnąłeś stan depresyjny wnętrza ;)

Podoba mi sie podłoga... a w sumie to mało sie napracujesz, bo wszystko takie kwadratowe i szybko sie liczy.

Na takim łóżku bunga bunga?... miał bym obawy, zwłaszcza w narożnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz bez tej postprodukcji jest fajniej , ale jako osoba nie lubiaca sprzatac tos sobie w kuchni zafundował niezły zgryz szanowny kolega chyba apomniał o wyciagu na fornirach tłuszcz z gotowania to naprawde samobójstwo jesli chodzi o czyszczenie ;)

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrupek na dobrą sprawę jeśli nie śpisz na tatami to o każde lub w znaczną większość łóżek możesz możesz uderzyć kończyną:) Uwierz to łóżko utrzyma większość par odżywiających się w miarę racjonalnie. ;)

 

Shadowsexpe - przed ową ścianą znajduje się pochłaniacz wblatowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dość surowo, ale jak zwykle z charakterem. Zmywarki tylko nie widzę, chyba że jakaś szufladowa, bo przy takiej wysokości frontu to normalna zmywarka się nie otworzy. Niektórzy producenci rozwiązują to w ten sposób że jest przecięcie na wysokości górnej krawędzi cokołu i front tak jakby wyłamuje się na zewnątrz. Co to za krzesła? Aberracji chromatycznej wcześniej u ciebie nie zauważałem. Tutaj mocno ją widać i nie wiem co mam o tym myśleć. Twoje wizki są bardzo ładne ale raczej nie fotorealistyczne (przypuszczam że efekt jak najbardziej zamierzony) i chyba ta aberracja mi tutaj przeszkadza. Pozdrawiam

Edytowane przez Winkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze fajne ale nie wiem co ty chcesz od tych kolorów że ich tak nie lubisz. Jakby dać to w naturalnych rzeczywistych barwach oświetlenia zostawiając brązy i biele materiałów nie nic by to wnętrze nie straciło a może byłby jeszcze ciekawiej. A tak to jest smutno, nudnawo i płasko, mimo że sam projekt jest ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywarkę odpuściłem celowo. Co do prysznica to odpływ jest punktowy a całość pochylona w jego kierunku. Wiem, w modelu tego pochylenia nie zrobiłem :) Co do aberracji to się bawię z nudów. Fotorealizm już dawno sobie odpuściłem bo cyfrówka i tak zrobi to lepiej ode mnie;) Raczej zależy mi na łączeniu pewnej logiki z nutką fantazji ;) Poniżej bazowy podkład 2d od którego wychodziłem. Zmian tu niewiele. W holu wcisnąłem jeszcze niewielką szafę.Aha padło pytanie o krzesła: to Bonaldo Poly.

 

podkladb.jpg

Edytowane przez Zbychowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi się podoba. Dostrzegam duży minimalizm, który też lubię. Jest trochę zbyt surowo. Myślę, że głównie przez to, że jest za dużo bieli i robi się trochę taki szpital.

 

Jak już surowo to gdzieś bym postawił na kamień (nie tylko w łazience). Bardzo fajne łóżka i krzesła.

Idealnie pasują do koncepcji. To na ścianie w łazience przy kibelku to mozaika płytki? Sama łazienka też b. ładna i spójna z pozostałymi pomieszczeniami : ).

Edytowane przez johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kibelku jest mozaika kamienna choć brałem jeszcze pod uwagę gresową. Kamienna chyba powinna mieć troszkę większy wymiar. Kamien w innych miejscach o których mówisz tez brałem pod uwagę ale stopniowo odpuszczałem niektóre elementy w tym też ów kamien który miał być na ściance z tv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności