Skocz do zawartości

11 Second Club - Marzec 2012


xrs

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka

Mam do pokazania Wam moją animację, którą zrobiłem na marcowy 11 second club :) wiem że są błędy i ogólnie nie wgniata ta animacja :) mniej więcej wiem co poprawić i pewnie to zrobię, bo chcę by ta animacja była pewną częścią mojego portfolio. Chciałbym jednak usłyszeć waszą krytykę i uwagi na temat tej animacji, tym bardziej, że jest to moja pierwsza animacja postaci, a tym tematem mam zamiar zająć się szerzej :) mile widziane uwagi odnośnie światła, kompozycji itd, ale to tak dodatkowo ;)

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]85538[/ATTACH]

Edytowane przez xrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwsze ujęcie mi się podoba, fajna atmosfera:)

sam zaczynam z animacją, więc nie będę Ci wytykał, ale pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ruch ust mi nie pasuje i oczy ma takie bez życia;)

 

Sunedge

możesz mieć własne postacie, znalezione gdzieś na necie lub skorzystać z tych umieszczonych na ich stronie w zakłądce "Resources". Animujesz w czym Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.

Dodał bym mówiącemu trochę więcej ruchu gałek ocznych, takich strzałów w różne strony.

U księdza trochę jest sztywno, przydałoby się zmiękczyć i zwolnić ruchy, teraz trochę się kłócą z tym co pokazuje. Jest śpiący, czyli bez sił, bez energii, ale gesty wykonuje trochę za dynamicznie i widać tam kilka małych strzałów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz zajac sie animacja to cwicz dalej. narazie jest to za slabe zeby wytykac bledy ktore sa wszedzie. przejzyj litearture zwiazana z animacja, glownie angielskojezyczne pozycje. obserwoj otoczenie, siebie, innych, wychwytoj ruchy jakie wykonuja, przygladaj sie detalom podczas ogladania filmow, animacji, analizuj ruch.

przejzyj tez forum, jest wiele watkow o tym. komentarze pod animacjami tez dostarczaja duzej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie co zio_mal. Sporo moznaby bylo wytykac. Ale nie o to mi chodzi zeby Cie zniechecic.

 

Wydaje mi sie ze mozesz sobie odpuscic marcowy 11sec i zabrac sie za kwietniowy. O to w tym chodzi ze co miesiac jest nowy soundtrack. Bo szlifowac to mozna i pol roku, ale co z tego. Ja jak narazie "brałem udział" w czterech 11sec, ale zadnej animacji nie oddałem, bo najzwyczajniej uwazalem ze jest prace byly nieskonczone. A skoro widze ze sa nieskonczone i kuleja, to nie ma co wrzucac na głosowanie.

 

Eniłejs, polecam Animators Survival Kit - ksiazke. Sam mialem w wersji w pdf przez wiele miesiecy i moze kilka razy przejrzalem, a jak kupilem prawdziwa knigę to jakos sie zmusilem do przerobienia jak najwiecej, zreszta to jest biblia - MUST HAVE! :D

 

Kenny Roy jakis miesiac temu zrobil 24h maraton animacji, jest gdzies w necie dostepny. Sam przetrwalem 21h z tego :P, trzeba bylo sie przekimac chwilke chociaz.

 

Cwiczyc ,cwiczyc, cwiczyc, nic innego nie pozostaje. Powodzenia :)

 

P.S. Polecam zrobic sobie acting przed kazda animacja i nie animowac straight-ahaed

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności