Skocz do zawartości

[Artbuzz Challenge] Piotr Ciećkowski/Rotcore


Rotcore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników!

 

Nie chce w swojej pracy skupiać się na konkretnej obsesji... poczytałem trochę o tym terminie i chciałbym zilustrować stan jaki temu towarzyszy, jest to świadoma choroba, osobnik cierpiący na obsesję wie że jest z nim coś nie tak i często jego obsesja kłóci się z jego naturą... nie zdążę to trudno, ale postaram się do niedzieli do wieczora zrobić jak najwięcej tego co mam w głowie.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia pozostałym!

 

FINISZ:

 

Dopracowałem na ile mogłem... pozdrawiam

 

obsesja%2520fin%2520rotcore.jpg

Edytowane przez Rotcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mocna praca - nie ma co. Choć wydaje mi się, że detal, który dodałeś w ostatnim etapie, choć optycznie niby robi dobrze, to jest trochę zbyt dosłowny...? Wcześniejsze szkicowe etapy miały nieco więcej malarskości, a mniej surrealizmu. Ale to pewnie kwestia gustu.

Możesz powiedzieć, czy malowałeś to może w Painterze? Ja ten program testuję od niedawna i zastanawiam się nad nim jako alternatywą dla Photoshopa (do malowania), ale często mi laguje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na pewnym etapie malarskość bardziej odpowiadała, ale że to konkurs i nie każdy tą malarskość czy wrażenie niedokończenia by strawił... pierwsze etapy w ArtRage wykonane, wykańczałem już w Photoshopie bo mi wygodniej wtedy manipulować całością, a w Rage'u mieszam kolory i zostawiam plamy, itd... Paintera odpuściłem bo mi ciął i w ogóle jakiś obsrany był, pozdro i dzięki za opinię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności