Skocz do zawartości

FumeFX 3.0 wydany!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie 6 latach od wydania pierwszej wersji, firma Sitni Sati poinformowała o wydaniu nowej wersji sztandarowego produktu tej firmy jakim jest FumeFX dla 3ds max (dynamika płynów). Przy okazji zapowiedziano, że w przyszłości zobaczymy również wersję dla Maya.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2328

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Troszkę bzdura.Skoro miały nie ujrzeć światła dziennego to po co miałby pokazywać je publicznie.I tak prawie każdy serwis linkował te filmiki na frontach.One były po to by podgrzać troszkę atmosferę to wszystko.A cała ta otoczka "tajemnicy" jest tylko zabiegiem marketingowym.

 

PS: A FumeFX3 rwie czapę równo.Zdecydowanie najlepszy release dotychczas. Upgreadować nie czekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już po premierze to mogę napisać więcej.

To czego mi bardzo brakowało to jedna symulacja dla kilku "containerow". Teraz to się zwie N-sim. I to jest moc. Na przykład,daje to możliwość mieszania różnych fluidów ze sobą. Teraz mamy podgląd na "Turbulence Noise" w małym oknie. Znane jest to z Afterburna. Bardzo ułatwiona jest praca z edycją obiektów w zakładce "obj/src". Oraz znana z filmików opcja "gradientu" dla płomieni i dymów. Niedługo na moim kanale Vimeo wrzucę prevki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Meskefkn

Witam posiadam 30 dniowa wersje najnowszego 3dsmaxa 2013 i mam problem przy instalacji nowego fume fx v3 jest wszystko ok tak jak powinno byc plugin jest załadowany dobrze itp natomiast gdy tworze OBJECT SCR dodaje pickerem np BOX a następnie w fume fx pickerem dodaje OBJECT SCR tak jak zawsze robiłem to program sie zawiesza przy 1 klatce i wyłacza MAXA trwa to dosłowanie sekunde niejest to problem z pamiecia itp niewsykakuje zaden komunikat tylko ze 3dx max przestał działać prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności