Skocz do zawartości

Chc.42: Przebudzenie by Status


Status

Rekomendowane odpowiedzi

KONIEC:

 

"Przebudzenie" potraktowałem tu, jako swego rodzaju zmianę w codzienności. Tematem komiksu jest uchwycenie momentu jazdy i bardzo szybkiego wypadku.

 

przebudzeniefinal.jpg

 

 

******************************

Zaklepuje miejsce.

Co do samego komiksu, muszę się jeszcze zastanowić nad fabułą, ale w głowie kształtuje się kilka pomysłów.

Swoją drogą dawno mnie tu nie było :).

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Więc tak:

Może nie do końca jasne założenie, ale mam nadzieje, że zgodne z regulaminem. "Przebudzenie" potraktowałem tu, jako swego rodzaju zmianę w codzienności. Tematem komiksu jest uchwycenie momentu jazdy i bardzo szybkiego wypadku.

 

przebudzenieo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Tempo pracy mi ostatnio podskoczyło, więc właściwie muszę już tylko dodać tatuaż na pierwszym obrazku.

Na ostatnim kobieta wypada z samochodu przez przednią szybę. Może teraz będzie to bardziej zauważalne.

 

przebudzenie3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz rysowal druga plansze?

Musze Ci powiedzieć, że nie myślałem o drugiej planszy. Starałem się zawęzić temat do jednej i raczej tak zostanie. Robisz kontynuacje ;)?

 

rice: dzięki, ale jeszcze masa czasu i niedługo temat zaleje ogrom świetnych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze przez to ze pani jest w pionie to nieco psuje czytelność ze ona wypada z tego samochodu, moze zastosuj skos i w ogole zastanowilbym sie nad tym ostatnim kadrem czy by go nie przesunąć bardziej w lewo i wyzej i nieco wyróżnić kolorem, fajnie by to wplynelo na calosc i kompozycje, czesto w komiksach kadry nie sa kolejno ulozone jedno po drugim... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności