Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Kinder_Surprise


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysł własny :D (przynajmniej na niczym się nie wzorowałem), co do kształtu jajka, hmm z założenia miał to być granat, a większość granatów ma podstawkę - jajko trudno postawić... prezentacja kiepska fakt, ale czego oczekiwać po kilku godzinach pracy początkującego ... chciałem tylko wrzucić na forum coś z jajem między samochody, samoloty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pomysł niezły miałeś ;D tylko wykonanie słabsze :P Ja bym dał materiał taki jak ma jajko z niespodzianką w realu... takie chropowate sreberko... na pewno to widziałeś...popracuj jeszcze nad tą scenką... można z niej jeszcze wykrzesać parę ohh i ahh ;] no i hehe

 

pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za komentarze, macie rację pomysł to nie wszystko... :( ale teksturowania i oświetlenia dopiero się uczę :(

Beatou dzięki - właśnie podsunąłeś mi pomysł na scenkę (pifo), po powrocie z urlopu podrzucę rendery

 

pozdro > klimczok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE TWIERDZĘ, ŻE TO PLAGIAT.

Po prostu przeglądając strony natrafiłem na ten obrazek i postanowiłem go zamieścić, żeby pokazać, że coś podobnego już istnieje. Nawet, gdybyś widział ten obrazek i na jego podstawie stworzył swój model, to nazwałbym to raczej inspiracją, a nie plagiatem. Przepraszam, że Cię uraziłem. Nie miałem nic złego na myśli zamieszczając tego linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mulczas, otrzymałem Twoją wiadomość, chyba w weekend miałem za duży poziom adrenaliny ...., z mojej strony przyjmij przeprosiny za ostre słowa. Mam nadzieję że będzie to początek dobrej znajomości a nie świętej wojny.

Z poważaniem Klimczok. PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do pracki...pomysl swietny niezaleznie czyj :) mozna sie tylko troszke wykonania przyczepic...bardzo slaba jakosc tekstur. Renderowales scanlinem czy tak ??

Bo az sie prosi o jakis ladny metal na zawleczce. Dolna czesc jaja jest troche dziwnie wyprofilowana...ale poza tymi uwagami nie jest zle :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności