Skocz do zawartości

Trailer "Stopy Stop"


ti-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio po godzinach zabrałem się za coś co mam nadzieję w końcu uda mi się ukończyć.

Ma to być mała animacja z udziałem takiego właśnie Pana.

 

 

 

Tło i pierwszy plan zrenderowane wcześniej w MentalRay postać renderowana w SkyLinie - nienawidzę czekać na renderki a nie mam sprzętu żeby to w czymś lepszym puścić - ale efekt końcowy mi się podoba więc zostawiłem tak jak jest. Ruch postaci i mimika(może nie najlepsza ale moim zdaniem wystarczająca:) ) za pomocą "skina".

Scenariusz do docelowego filmu już jest, ale borykam się tylko z kilkoma sprawami technicznymi ale do zrobienia:)

 

Soft - Max, PS i AE.

Muzyka - MagixMM

 

Mam nadzieję że się spodoba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czołem. Praktycznie od razu przypomniała mi się animacja "Casting". Nie wiem czy widziałeś?

 

 

Szczerze mówiąc, jak na trailer który ma w sumie zachęcać - nie spełnia swojej roli. Pokaż coś więcej! :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potencjał.

W animacji brakuje płynności i naturalności, jest kilka fajnych ruchów (podrygi przy zdenerwowaniu, machanie uszami), ale duża część jest nienaturalna i szarpana. Jeśli planujesz cały film z takim kadrem jak w trailerze, jeden bohater, w całości widoczny, wygłasza monolog, to przydałaby się gra aktorska na wyższym poziomie.

Jako trailer zaciekawił mnie i na pewno gdy pojawi się całość chętnie obejrzę.

Fajna muzyczka.

Życzę radosnej drogi do zakończenia projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O animacji to Ci breja napisał, ja nie będe tego powtarzał ;) Ale popracuj troche nad renderem i shaderem tego Żelka! Bo aż szkoda, że tyle pracy włożyłeś w animacje a wygląda to mocno średnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi.

 

To co napisaliście wezmę na pewno pod uwagę bo animacjami się nie zajmuje :) mimo że pewne rzeczy jak nienaturalne odruchy idzie zauważyć gołym okiem - to miał być test jak to wyjdzie - mi się to nawet podoba - ale mam nadzieje ze finalny film będzie lepszy.

 

Będę się starał zęby wyszło to jak najlepiej. W tym momencie pracuje nad synchronizacją monologu z ruchem twarzy - w sumie podzieliłem to sobie na etapy - szczęka z podziałem mniej więcej na sylaby, później na rozgraniczenia układu przy takich charakterytycznych brzmieniach takich jak "O, A," czyli zwężanie ust i przy np. "I" ich rozszerzanie. Nie wiem ile przy tym wytrzymam.

Później mam zamiar zająć się mimiką całej twarzy, no i na końcu reszta ciała.

Trochę tego jest więc podejrzewam ze nie prędko będzie finalny efekt - ale na dzień dzisiejszy jestem dość mocno zmotywowany, będzie czas - powinno jakoś iść do przodu.

 

Pozdrawiam i dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności