Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj. Dobrze byłoby gdybyś linkował obrazki z zewnętrznych serwerów. Po pierwsze będą w lepszej jakości a po drugie trzeba oszczędzać serwer;)

Co do vizki myślę że brakuje jej solidnej postprodukcji. Pozdrawiam.

 

PS. Używasz Camera correction? Chyba piony nie są zbyt pionowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibel całkiem ok. Sam klop brzydki - jakby deko formą nie pasujący do reszty. Przetestuj wersję z lustrem na całej długości blatu umywalkowego - może wyjść równie fajnie. Trochę brakuje postprodukcji jak to wspomniał pan piętro wyżej. Kadr na krzesło wg mnie niepotrzebny;) Dechy na podłodze brzydackie. Jak robisz te ładne rozbłyski na halogenach? Masz jakiś gotowy plik którym mógłbyś się podzielić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu nie wiem jak autor ale np ja polecam taki filtr do ps http://www.redgiantsoftware.com/products/all/knoll-light-factory/ adje super mozliwosci jesli chodzi o obróbke swiatła rzobłysków refleksów itp

Co do wizki jak dla mnie brak jakiegos zielska moze cos pnacego sie po scianie a szybe pomiedzy wc a wanna zaminiłbym np na szkło po którym spływa woda albo jakis mrozony ornament na szkle Zrób cos z recznikami bo wisza takie szare szmaty daj im lekiego dispal aby miały faktóre frote. Sam prijekt ogólnie ciekawy ale jak obaj panowie mówili brak postprodukcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo dziękuje za wszystkie komentarze.

O jakiej post produkcji panowie mówicie, wydawało mi się że jest OK. bardzo proszę o pomysły co zrobić lub zmienić. Jestem ciekaw.

Odnośnie rozbłysków to faktycznie jest to knoll.

 

Co do ręczników to faktycznie teraz widzę że cos by się przydało z nimi zrobić, jak robiłem wiz wydawały mi się spoko, teraz przyznaje że mogłyby byc lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjazałem sie dokładniej i brakuje mi wpadajacego swiatła za okna przeciez na tle masz zachód słonca jakis efekt swietlny powinien byc choiazby to ze swiatło powinno byc ciepłe powinny powstac delikatne cienie ale dosyc długie od okna , utaw porzadnie w camerze parametr vignetting bo narozniki renderów sa nieładne. Nastepna sprawa sufit sporo nanim tworzy sie dziwnych plam. Co do swiatła zzaokna to moze spróbowac wykorzystac knolla on jeśli pamietam ma kilka ustawień słonecznych takze pewnie cos bys znalzł . pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał, którym obudowana jest wanna to drewno czy okleina? Chyba, że tak miało być w projekcie, więc ok. Mi przypomina bardziej tandetną okleinę :/ Krzesło też mi się nie podoba, ale to pewnie kwestia gustu. Deski nie wiem czy nie są zbyt wąskie, tym bardziej że dajesz duże płytki ceramiczne. Tak to fajowsko :) Dość realne odbicie w szybie, plus też za światło i ciekawą kolorystykę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności