Skocz do zawartości

Zombie


Gotham

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bardzo fajna, szczegolnie szczeka, jedynie co bym zmienil to podkreslil te gluty, czy co tam mu wystaje czerwonego z lba, bo teraz to sie czuje blenda jakiegos. niech one wylaza z wnetrza, albo beda resztkami miesni, czy skory i niech to bedzie widac. Poza tym mozesz ewentualnie dokoptowac wiecej szczegolow i wyrazniejsza faktore na gorze czaszki. No i jestem ciekawy jak reszte wysmazysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi,

 

 

Hehe... Znowu się biorę za misia pysia. Tym razem mam wielką nadzieję że na chęciach się nie skończy. Poza tym od dłuższego czasu coś tam zaczynam a nie kończę, lub też ciągnie się w nieskończoność... Paranoja.

 

Tak on wygląda w oknie opengla czyli nawet bez wygładzanych tekstur :).

 

Heh... Pamiętałem że mopowanie zrobiłem na odwal-się ale to jest już wstyd że na obiekcie low-poly są takie rażące błędy... :/ Heh, dzisiaj przewalę mapowanie i jutro twardo siadam do tekstur. A i uwagi do nich na pewno nie przejdą bez echa.

 

13.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe co prawda ten pan wygląda na typka dla którego wskrzeszenia to nic nowego ale szczerze mnie zaskoczyliście ;). Hmmm, cóż co mi pozostaje, trzeba go skończyć. Tylko naprawdę muszę wyrzucić mapowanie i zrobić to porządnie ;) w sumie to we wrześniu nic innego nie robiłem w maxie więc teraz myślę że dam radę ładniutko pogodzić niewątpliwe ograniczenie \"jednego skrawka\"...

 

Boowa ten pan z definicji będzie trzymać broń \"mentalnie\".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności