Skocz do zawartości

obj z maxa do zbrusha i problem... z siatka


Kregox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam malutki problem, stworzylem baze w maxie i chce teraz skonczyc w zbrushu, lecz tutaj pojawia sie problem, sitka w sculpie coś się "psuje" tzn. w momencie gdy robie "symetrycznie lewa strone nie współgra z prawa... no i lekka dup

 

A tutaj zdjecia jak to wyglada przedstawione na malym skrawku

 

64158822.png

 

 

 

64331667.png

 

95284218.png

 

 

 

 

 

z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie ogarniam czegoś, mam "połówkę" potworka w maxie biore ctrl C + ctrl v kopiuje mi się robie mirrow i nastepnie atachem lacze obiekty i przy pomocy weld lacze punkty wszystko wyglada cud miod i orzeszki a w zbrushu dalej nie dziala oo.... Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj symmetry a nie mirror.Sprawdź czy nie ma otwartych krawędzi (Xview). Sprawdź czy masz pivot po środku obiektu.Walnij reset xform.Użyj make planar na środkowych vertexach i sprawdź czy są wyzerowane w osi x.

 

Coś masz skopane w maxie napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

zrób mirror na prostym kwadracie w Maxie i wgraj do Zbrusha. Jak zadziała to znaczy, ze masz coś z obiektem, a jeśli nie zadziałą to masz coś z Zbrushem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Użyj symmetry a nie mirror.Sprawdź czy nie ma otwartych krawędzi (Xview). Sprawdź czy masz pivot po środku obiektu.Walnij reset xform.Użyj make planar na środkowych vertexach i sprawdź czy są wyzerowane w osi x.

 

Coś masz skopane w maxie napewno."

 

Ładnie wszystko brzmi ale nie wiem jak do połowy sie zabrac:D....

 

RObiłem już modele max + zbrush i bylo wszystko git, pierwszy raz mam takie jaja

 

 

Git, udało sie, zrobiłem symetrie ,wlaczylem xvieva oraz xform i make plana zrobilem przerzucilem i działa.

Dzięki wielkie za pomoc :)

Edytowane przez Kregox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności