Skocz do zawartości

Nowa Konsola?


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cicho bo sprawa nie warta większej uwagi imho. Ta konsola to smartphone bez ekranu, koniec historii. Gry na smartphony jakie są każdy gracz widzi, samograje, podróbki znanych marek z płaskim gameplayem i kilka spoko gierek logicznych na poziomie skomplikowania wczesnych gier z nintendo DS. W sam raz na kibel jak odrywasz się od grania w normalne gry na konsoli/pc. Sam zresztą wiesz jak wygląda rynek "aplikacji" na smartphony, symulator łysiny, klony i takie sprawy.

Jak ktoś mi znowu wystrzeli z shadowgunem to padnę na cyce ze śmiechu, ta gra nie ma gameplayu. Co z tego że wygląda amejzing jak da się ja przejść stopami i nie ma z tego ani chwili funu. Podobna sprawa z samograjami-podróbami od gameloftu, nawet był o tych crapach fajny artykuł w psxextreme kilka miechów temu.

 

Więc mamy te "aplikacje" dla nongamerów i jak taki sprzęt ma mnie gracza przekonać żebym to kupił? Szczególnie że ja te wszystkie rzeczy mam już na telefonie i nie widzi mi się wysiadam z busa w którym grałem w te angrybirdsy przychodzę do domu, siadam na kanapie i gram w te same angrybirdsy zamiast odpalić coś na Ps3, XO czy Wii, come on!

Jeśli każda nowa gra nie będzie dostosowywana do tego cudacznego sprzęty to czarno to widzę. Sony się ten paten z Xperią średnio udało a mają "trochę" więcej doświadczenia w gierkach. ;D Może jak się sprzeda z 10 milionów kopi tego cudaka to będzie to wystarczający rynek dla developerów żeby przebudowywali interfejsy w swoich grach żeby dało się grać.

 

No i najważniejsza sprawa dlaczego tak na prawdę każdy smartphone jak na razie wygrywa z tym sprzętem- Jak się gra na touchpadzie w gry przystosowane do touchscreena? Muszę na wyczucie ogarniać gdzie kliknę zanim kliknę? Nooooo way....

 

Tak czy inaczej bardzo bym się cieszył jakby sprzęt odniósł sukces. Tylko pod warunkiem że to będzie plaftorma do gier indi a nie jako kolejny telefon na który swoje crapy wydaje gameloft czy madfinger.

 

----edit---

Aha. Warto do tematu dodać że informacje o otwartych niezależnych konsolach pojawiają się średnio co 3 lata. Miały być już na własnych OSach, windowsach, linuksach, na androidzie też coś tam już świtało. Mało który sprzęt powstaje a jak już powstanie to firma zwija się w ciągu kilku lat. Miejmy nadzieje że w tym przypadku będzie inaczej, może android i kickstarter to hasła które pomogą tej idei. Potencjał GamePark'a też był niesamowity a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Parę dużych firm również się ciepło o nim wypowiadało. A ja do dziś podjarany czekam na Phantoma. ;D

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym się cieszył gdyby była konsola do TV z rynkiem dostępnym tak łatwo jak AppStore/GooglePlay. Szczerze mówiąc, to gdyby nie sterowanie dotykowe na iPada można by całkiem konkretne gry robić (nie twierdzę, że nie ma żadnych konkretnych, tylko że mogłyby osiągnąć nowy poziom). Niby jest parę kontrolerów przez Bluetooth, ale póki co to niszowe sprawy. Niestety hardware OUYA nie powala, szczególnie jeśli zacznie renderować w Full HD, no i szczerze wątpię, że będą w stanie to sprzedawać za $100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monio, dobrze gadasz, mam wrazenie ze jakbysmy sie na piwo umowili, to dzien pozniej spoznil bys sie do pracy lol

A tak z mojej strony.... zgadza sie, gierki na androida to moze cudo nie jest, ale jak patrze na mojego chrzesniaka co ma 10lat i PS3 a mimo to widze ze siedzi na kompie i gra w glupie gierki we Flash-u, to rozumiem ze taka konsola moze sie udac.... podwarunkiem niskiej ceny....

Chociaz jak sie dluzej zastanowic.... kazdy Smartphone z androidem 4.0 - bez zadnych dodatkowych programow moze byc obsugiwany padem od ps3 = czyli bajer, tak? do tego jeszcze aby przydalaby sie mozliwosc konkretnego podloczenia S-fona do TV i juz nie potrzebujesz konsoli bo S-fon ci wystarczy..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności